Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 13:45   #2510
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Acha, dziewczeta - w zwiazku z tym ze Molly to poszukiwaczka "skarbow"...
..zeby nie bylo ze sie lenie (a na to wyglada ostatnio ) to wlasnie dzis wzielam sie za poszukiwanie nowosci i prosze oto co znalazlam .. ta - dam!

http://www.skinlight.co.uk/product_3...n+Tablets.html


To tabletki rozjasniajace skore, niby przeznaczone dla ciemnoskorych ale chodzi o depigmentacj naskorka - rozjasnienie; w skladzie tabletek, oprocz blonnika cytrynowego, znajduje sie rowniez wit. C i E - wiecie ja chyba o tym kiedys pisalam, ze od ok. dekady biore dziennie okolo 500-1000 mg wit. C, od kilku lat przyjmuje tez suplementy wit. E w dawce dziennej 5-10mg. Tak sobie teraz rozmyslam nad tym, ze byc moze moje plamy nie sa az tak tragiczne bo zazywam doustnie te witaminy nie wiem, byc moze to dziala..hm
Tymczasem zerkne jeszcze na pierwszy skladnik preparatu bo jest skladnikiem glownym a ja nie wiem co to takiego oj lece sie poprawic i zaraz wracam


EDIT: I juz mam(!) jako pierwszy skladnik preparatu z linka ktory zamiescilam powyzej w poscie to - Bearberry Leaves Extract - i jest to nic innego jak ekstrat z lisci Macznicy Lekarskiej (stosowanej jak nam wiadomo w kremach rozjasniajcych)
__________________
whatever..

Edytowane przez moll_y
Czas edycji: 2009-01-16 o 14:03
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora