Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak pokonać w sobie ból i żal, gdy partner sprawi wielką przykrość?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-17, 17:14   #101
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Jak pokonać w sobie ból i żal, gdy partner sprawi wielką przykrość?

Cytat:
Napisane przez rudo-zielona Pokaż wiadomość
Szukałaś potwierdzenia swoich racji i ich nie znalazłaś.
Wątpię, żeby wszystkie osoby, które się tu wypowiadały chciały
"iść do pracy, żeby swojego lubego utrzymywać, a że nie powie nawet dziękuję? no, cóż, nie musi przecież, a my nie będziemy mu wypominać - najważniejsze że JEST"
Popadasz w kolejną skrajność. Ktoś napisał, że podziwia Twojego faceta za to, że przeprasza, że pisze smsy.
A może Ty podświadomie szukasz pretekstu żeby go rzucić? Nie mogę znaleźć żadnego uzasadnienia Twojej postawy, choć bardzo się staram...
Podziwia mojego faceta, że przeprasza? że pisze smsy? jeżeli ktoś zachowa się w sposób, który uważa za niestosowny, to powinien przeprosić i nie ma tu nic do podziwiania. ja też przeprosiłam go za tą torebkę - bo zachowałam się źle, ale nikt mi chyba medalu za to nie przyzna.
A moją podświadomość pozostawię psychoanalitykowi - myślę, że to na pewno będzie dla moje podświadomości korzystniejsze

TmargoT - ja już przyznałam tutaj, że zachowałam się egoistycznie mówiąc mu o tej torebce, przyznałam, że nie powinnam tego robić.

Temat zamykam i pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez Judyta~
Czas edycji: 2009-01-17 o 17:16
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując