Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 17:34   #2738
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość

jedno zdanie mi jeszcze zostało, które dla mnie wazne - Masima - było co było, ale za Twoją potrzebę wyjasnienia tego i potem , uznania swojego w tym zamieszaniu , udziału - szacuneczek dla Pani . Teraz tylko uważaj, kiedy idziesz do swojej Pani doktor i nie pisz o terminie na forum .... .

Kamilia nie wiem co powinnam napisać, to znaczy wiem, ale nie wiem jak to ująć. Wydawało się że większści że rzuciłam na forum temat i trzasnęłam drzwiami znikając, nie dążąć do rozwiązania sprawy. Tak się chyba wszystkim wydawało. Ale tak nie było. Nie chciałam uprzedzać faktów a przede wszystkim wiadomej osoby o moich podejrzeniach. Wiem że długo to trwało, chociaż dla mnie to nie był spokojny okres, cały czas dążyłam do rozwiązania tej historii, nie mogłam spać spokojnie, nawet pracować mi było trudno bo cały czas myślałam o tym tylko, na forum jak wchodziłam to tylko w jednym celu, nie zeby czytac to o czym się na bieżąco pisze ale analizować to co sie wydarzyło, musiałam siegnąc aż do I części pamiętnika.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora