Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar VII
Wątek: Scent Bar VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-18, 12:38   #1680
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
Właśnie, skoro jesteśmy przy temacie bagażowo lotniskowym, nie wiecie może czy w bagażu podręcznym można bezproblemowo przewozić leki nie na recepte - typu apap, aspiryna itp.? szukałam w internecie, ale w zasadzie jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłam.
Lea zarówno ja, jak i mój mąż latamy tylko ryanair. Z tymi lekami to jest różnie. Kiedyś kazano wyrzucić mi lokomotiv ( miałam dla córki ). Ostatnio natomiast miałam przy sobie ketonal i przeszedł prze z odprawę. Co do płynów to się nie wypowiem, bo perfumy w ożę w luku bagażowym. Natomiast jeżeli chodzi o butelki z piciem, to w trakcie odprawy usłyszałam, że maksymalnie 100ml w butelce o takiej właśnie pojemności. Zrobiłam tak , bo nie spotkałam się z takimi chociażby sokami, na co pan mi odpowiedział, że takie są przepisy. Mówię tu o odprawie w Polsce.
Zapomniałam jeszcze napisać-w bagażu podręcznym tylko 10kg.

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Dzisiaj w pracy z mojej koleżanki z sąsiedniego biurka wylazła prawdziwa świnia. Miala do mnie jakies uwagi, więc powiedziała je dopiero wtedy, kiedy przyszła szefowa i wygłosiła te uwagi przy niej. No i OK, od tej pory ja zacznę zgłaszać wszelkie uwagi do niej przy szefowej, chce wojny, to ją będzie miała Ja jestem zdania, że w pracy powinna obowiązywać jakas solidarnośc i jesli jedna osoba popelni błąd, to nie leci się z tym od razu do szefoej, ale zwraca sie uwagę na osobności tej osobie. A nie, poczekała ponad godzinę na przyjście szefowej i huzia. Obecna przy tej rozmowie pilotka była wręcz zażenowana, co mi później powiedziała.
Agnieszko, niestety ludzie bywają podli. Czasami z czystej tylko złośliwości, a czasami mają w tym swój cel. Może koleżanka czuje się niedowartościowana lub w jakiś sposób przez Ciebie zagrożona? Powiedziałaś jej otwarcie co o takim postępowaniu myślisz?

Edytowane przez Kagan
Czas edycji: 2009-01-18 o 12:40
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora