Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zwiazek z zonatym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-19, 13:13   #9
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: zwiazek z zonatym

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Poważnie nie znasz schematów takich związków?? Facet sobie znajduje kochankę na boku, mydli jej oczy, a ostatecznie i tak zostaje z żoną. Pewnie żona myśli, tak to on ją bardzo kocha i uwielbia. Nieliczni odchodzą od żony dla kochanki, nieliczni. Skoro on już teraz Cię zwodzi, to wątpię, czy zamierza odchodzić od żony. Poza tym, sama pomyśl: facet oszukuje kobietę, którą poślubił, nadal z nią mieszka, pewnie też śpi, a na boku kocha się z inną, oszukuje - uważasz, że z kimś takim, kto nie ma odwagi, jaj i charakteru, da się stworzyć dobry, uczciwy związek? Jakieś tam nikłe prawdopodobieństwo jest, ale nikłe. Zaledwie 3 lata po ślubie a on już szuka emocji na boku? Po co się żenił? Myślę, że facet się Tobą pobawił, pomydlił Ci oczy, a teraz nie zamierza dotrzymywać słowa z niczym. A w końcu mu się znudzisz, zaczniesz być kłopotliwa, bo wymagasz spełnienia obietnic i Cię rzuci - to najczęstszy schemat. Czas się obudzić.

PS. Moja koleżanka przeżyła załamanie przez takiego, co się nawet potrafił dla niej od żony wyprowadzić. I co? I po kilku latach on nadal z żoną, a niby małżeństwo mega nie udane...
Dokładnie. Z resztą nawet jeśli odejdzie(w co nie wierzę), to jest ogromne prawdopodobieństwo, że Ciebie również zdradzi za jakiś czas, bo mu się znudzisz.
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując