Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z brązu na rudy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 14:35   #118
sheste
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 22
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Mineły prawie 2tyg od kiedy zaczęłam używać spray'u Reflex Blond Joanny i przyznam szczerze, że po [chyba] 7 aplikacjach włosy znacznie mi zjaśniały. Z bardzo ciemnego brązu mam teraz kolor, który wpada jakby w orzech laskowy z rudawymi refleksami [zalezy od światła], czyli porównując z kolorem wyjściowym dużo jaśniejszy. Myślę, że jeszcze kilka sesji z tym rozjasniaczem i będę miała na tyle jasne, żeby farbować na płomienny rudy, mam dwa odcienie z Garniera na oku i jestem ciekawa czy uda mi sie uzyskać już pokazywany tutaj niejednokrotnie efekt: http://www.style-hair-magazine.com/i...haircolor4.jpg

Tak czy inaczej rozjasniacz oceniam na dobry, równomiernie ściaga kolor, choć trzeba mieć dużo samozaparcia i cierpliwości, żeby po pierwszych 3 aplikacjach nie odstawić go do kąta, bo wtedy na ciemnych włosach efekty są prawie zerowe.
Włoski po nim są jakby po nałożeniu pianki, trochę sztywniejsze i w moim przypadku bardzo ładnie się układają, choć przyznam, że zmatowiały i czas rozejrzeć się za porządną odżywką.

Pozdrawiam
sheste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując