Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-20, 14:45   #1159
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

1. całe zamówienie

foto cieni - górny rząd na nagiej skórze, dolny na bazie ArtDeco

2. CIENIE MONO - na pewno zamówię kolejne
- ES 11 iced mocha [po lewej] - perła - absolutnie cudny, mocno napigmentowany, na skórze taki sam jak w pudełku, dobrze się nakłada i cieniuje, trwały, miękki, ale nie osypuje się - na razie same plusy
- ES 123 beauty gueen [po prawej] - shine z dość dużymi srebrnymi drobinkami [bardziej widoczne w pudełku niż na oku] - jakość w porządku, ale już nie tak zachwycająca jak ES11 - niestety kolor na mojej skórze mocno się ociepla - fiolet zamienia się w śliwkę

3, 4. PIGMENTY - ULTRA PEARL MANIA - fatalne opakowanie - jakość bardzo zróżnicowana [jaśniejsze odcienie dużo są lepsze], wymagają zafiksowania - na foto od lewej:
- nude - dobry rozświetlacz - delikatnie nałożony daje sam błysk
- mocha - kolor bardzo zbliżony do ES11
[z nude i mocha jestem dość zadowolona, ładnie się cieniują, na bazie dość trwałe, bez bazy niestety mają bardzo słabe kolory]
- black - bez bazy jedynie brudzi skórę, mój pierwszy cień, który dał efekt ksero, mało trwały, migruje - bez fixatora nie da się go używać
- purple - bez bazy nie tylko, nie daje koloru, ale nawet trudno go nałożyć jednolitą warstwą, średnio się cieniuje

5. POMADKI - ROUND LIPSTICK - bez cudów, ale na dobrze nawilżonych ustach efekt całkiem dobry
- Tea Rose [po lewej]
- Herades [po prawej]

----------
niestety logo wizażu jest gigantyczne - wstawię większe zdjęcia dopiero jak mój mac wróci z serwisu mam nadzieję, że jednak coś widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6345.jpg (25,9 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6333.jpg (6,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6337.jpg (5,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6338.jpg (5,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6343.jpg (5,3 KB, 33 załadowań)
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny



Edytowane przez arrachnee
Czas edycji: 2009-01-20 o 14:59 Powód: foto
arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora