Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - HR Prodigy - do Basi i każdej, która coś na ten temat wie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-12-14, 18:34   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Clarins

Jeszcze go nie skończyłam, więc czekam z recenzją [img]icons/icon7.gif[/img]
Kupiłam je namówiona przez kosmetyczkę w salonie firmowym, gdy szukałam czegoś do podreperowania buźki po słynnym eksperymencie z peelingiem [img]icons/icon12.gif[/img]
No i tak - jest to chyba najprzyjemniejszy w użyciu kosmetyk, jaki miałam kiedykolwiek (cuuudownie pachnie, coś jak soczek z dojrzałych śliwek + nutka wanilii). Ma konsystencję olejku, nakładanie go to po prostu rozkosz - wprost zachęca do masażu. Ale ponieważ jest oleiste, to wchłania się powolutku (nawet w moją 'wyjałowioną" cerę), więc pod makijaż w moim wypadku odpada; zostaje wieczór. Po wmasowaniu skóra jest owszem elastyczna i miękka (ale jak się posmarujesz oliwą z oliwek, to będzie taka sama). Używałam go jakieś 3 tygodnie, zanim odstawiłam uznając, że skończę je po zregenerowaniu twarzy. Nie widziałam żadnych cudownych rezultatów, których można byłoby się spodziewać po kosmetyku za takie pieniądze (np. efekty dzialania serum Coherence Absolu Lieraca - na rzecz którego poddałam Clarinsa - są widoczne natychmiast).
Podsumowując - z dotychczasowego doświadczenia powiedziałabym, że jest to luksusowy produkt dla kobiet które nie muszą się liczyć z pieniędzmi, mają piękną cerę i chcą ją sobie w przyjemny sposób pielęgnować.
[img]icons/icon27.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując