Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-20, 16:42   #775
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez sabona89 Pokaż wiadomość
Skierowania nie, bo ona przyjmuje prywatnie, a poza tym ja nigdy nie wiem które skierowania Diagnostyka uwzględnia (tzn. które badania nie są płatne), ale karteczkę z tym, co mam zbadać (od endokrynologa tak samo).

Ponad 2,5 miesiąca stosowania a efektów właściwie żadnych...
Teraz na policzku mam kilka takich pryszczy z białymi główkami i najchętniej to bym je wycisnęła, bo jutro idę do dentysty, ale kilka godzin później mam wizytę u dermatolog i chciałabym, żeby je zobaczyła... Także nici z tego i muszę chodzić z tymi wypukłościami na polczku
sabona, ponad 2,5 miesiaca sie leczysz i masz pryszcze z bialymi glowkami? Toż to cos nie tak!

Ja dokladnie rok temu jak zaczynalam pierwszą w zyciu kuracje lekiem (Unidox) to po 2 tygodniach juz nic mie nie wyskakiwalo a twarz mialam straszną, gorsza niz teraz przed kuracją bo mialam ropniaka na ropniaku na zuchwie, na czole i brodzie wiecznie gule ponad centymetrowe..
Po tych 2 tygodniach nie wyskoczyl mi ANI jeden pryszcz az do lipca..

no a teraz miesiac jechania na bardzo duzej dawce Tetry i dalej wyskakuja mi masakryczne prychole, ale juz zaczelam brac Unidox, wiec oby mi pomoglo. Po co truc sie lekami za 200zł miesiecznie jak tutaj 20zł na miesiac wychodzi a u mnie byly duzo lepsze skutki

Daj znac co tam dermatolog bedzie mowic

Mam troche glupie pytanie, bo wiem ze endokrynolog jakby bada hormony czy coś.. ale jak sie do niego idzie (trzeba miec skierowanie?) to on robi jakis wywiad? czy bada cos? no bo np. neurolog puka mloteczkami, rodzinny osłuchuje itp.. a co robi endokrynolog?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując