Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 12:03   #1718
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Pantene Pro-V, Intensywna Regeneracja, Ekspresowa maseczka odnawiająca (piszą ze podobno ma jakieś aminokwasy?)

Skład: Aqua, Stearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Isoprpyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Parfum, Panthenyl Ethyl Ether, EDTA, Lysine HCI, Methyl Tyrosinate HCI, Hexyl Cinnamal, Panthenol, Histidine, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Sodium Hydroxide, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolino ne, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone
(PS.skład tej odżywki w KWC jest prawie zupełnie inny?!)
Być może na KWC jest starszy skład, być może również ktoś przy zgłoszeniu się pomylił i podał nie ten, co trzeba, albo coś się zmieniło w "międzyczasie"

Początek składu raczej przeciętny, standardowy - emolienty, silikon, antystatyk. Pogrubione elementy to "chemiczne" składniki wspomagające odżywienie, natomiast na fioletowo zaznaczyłam aminokwasy lub ich jakieś pochodne - lizyna, tyrozyna i histydyna - które w założeniu powinny działać odżywczo.
Ale jak na moje oko - skład przeciętny.
Chyba, że stężenia tych składników są stężeniami optymalnymi dla ich skuteczności. Ale to już taka hipoteza "na wyrost".
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora