Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-21, 13:50   #1731
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez nimrodel Pokaż wiadomość
byly rozne specyfiki z Amla, ale jak porownywalam sklady, to tego szamponu jeszcze nie zanalizowano:

(Gift of Nature) Ancient Formulae - AMLA Herbal Shampoo

Skad: Sodium Lauryl Sulphate, Aqua, Polyquaternium 7, Sodium PEG 7 Olive Oil Carboxylte, Cocodiethanolamide, Cocoamidopropyl Betaine, Olive Oil PEG 7 Esters, Cocomonoethanolamide, Ethylene Glycol Mono Stearate, Fragrance (Parfum), Panthenol, Dimethiconol and TEA-dodecylbenzenesulfonate, Aqua Extracts of: Amla/ Phyllanthe Emblic/ Gebrauchlicher, Neem/ Indian Lilac/ Azadirae d'Inde, Tulsi/ Sweet Basil, Henna, Rusmari, Shikakai, Disodium EDTA. Phenoxyethanol, Propylene Glycol and Sodium Benzoate

z gory dziekuje
Początek to mieszanina detergentów - jak to w szamponie.
Zastanawiam się, jak to z pozycjami pierwszych 2 składników, czy nie zamienione przypadkiem są w kolejności. Bo wygląda na to, że tego SLS'a tam strasznie dużo.
No, i to jest Lauryl, agresywniejszy od swojego brata Lauretha, duże proawdopodobieństwo podrażnienia [aczkolwiek nie musi ono wystąpić].
Pod koniec składu wyciągi roślinne i panthenol.

Szczerze powiedziawczy - mam takie mieszane uczucia; niby wyciągi fajne, ale proporcje mi nie grają.

Cytat:
Napisane przez nimrodel Pokaż wiadomość
Estelle, jestes wielka odziwiam cie za cierpliwosc. dziekuje za analize!

co do szamponu dodam ze polecam go jak najbardziej bo juz zdazylam go pouzywac. nadaje sie dla tych ktorzy myja wlosy codziennie. nic a nic nie wysusza wlosow, wlosy sa nawilzone, mieciutki, a skora glowy nie drapie
Oooo, czyli zgadłam

Nie ma za co i jednocześnie przepraszam, że dopiero teraz, ale ostatnio bardzo "nieczasowa" jestem
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora