Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z siostra
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-23, 16:33   #45
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Problem z siostra

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Nie mam nic do ukrycia. Mial zone i ma dziecko ale nie wydaje mi sie zeby to dawalo mojej matce powod do tego zeby go przekreslac. Rozwod nie byl z jego winy, wiem o tym od osob ktore go dobrze znaja. A moja wina nie jest to ze pokochalam akurat tego czlowieka i wydaje mi sie ze mam do tego prawo.
On wie ze oklamuje moich rodzicow, czasem mowi ze lepiej byloby jakbym im powiedziala ale wie jaka mam sytuacje z rodzicami i zawsze mowi ze decyzja nalezy do mnie bo wie ze jesli im powiem to urzadza mi prawdziwe pieklo.
nie wiem ile masz lat, ale jesli w nicku jest podany twoj rok urodzenia to czym sie przejmujesz? jestes pelnoletnia i chyba sama mozesz decydowac o tym z kim chcesz zyc i z kim rodzine zakladac. Na twoim miejscu poinformowalabym rodzicow o podjetej przez ciebie decyzji, ze jestes z kims kogo bardzo kochasz i vice versa, i jestes szczesliwa etc. a siostra lepiej niech sie zajmie swoimi sprawami a nie gnebi i przesladuje ciebie. Moze to ona wlansie ma cos grubo na sumieniu skoro tak sie zachowuje wobec ciebie? bo wie ze jak cos u niej bedzie nie tak to opowie rodzicom o tobie, jaka to ty rzekomo "be" jestes i uwaga od niej zostanie odwrocona i sie jej upiecze.
Nastepnym razem jak siostra bedzie dzwonic zebys koniecznie do niej przyszla, powiedz ze nie dasz rady bo jestes zajeta i tak co jakis czas. Jak ci bedzie probowala wmowic ze gdzie cie to nie widziala i czego to nie robilas to jej powiedz ze to niemozliwe bo w tym czasie bylas w domu ze swoim TZ wiec niech nie wymysla albo ze cie nie bylo bo pojechalas na weekend/maly wypoczynek ze swoim TZ gdzies tam i tyle, niech ja skreca, jak sie nie potrafi odczepic i zaklada tam gdzie nie powinna.
A co do rodzicow, to niby dlaczego maja go nie zaakceptowac? dlatego ze mial zone? no ale teraz z nia nie jest, jest z toba. Chyba wazniejsze jest to, zeby byc szczesliwym z osoba ktora sie rozwiodla w przeszlosci niz z kims kto np. nigdy nikogo nie mial a bedzie jednym wielkich chamem i cie nie bedzie szanowal ani kochal. To tyle ode mnie
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując