Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 16:43   #28
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dolaczam
Jestem w depresji przez przesuniecie terminu wejscia do oferty nowego pedzla (i kompaktow pewnie tez) Mam parcie na zakupy na EDM i ooo...
Testuje kilka nowych kolorow z EDM dzieki swietnej wymianie i tym bardzej czuje sie skuszona na zakupy, szkoda tylko, ze wycofano zestaw sampli cieni
Dzis testuje cien Christmas Carol, Mystic Night i roze Light Peach (swietny rozswietlacz i cien) i absolutnie genialny roz Pink Snowflakes - DLACZEGO GO NIE MA W REGULARNEJ OFERCIE???!!! Jest fantastyczny, pierwszy, ktory nie ociepla sie na mojej skorze, pozostaje jasny i chlodny, rozowy, rozswietlajacy, poliki sa jak wyglazurowane Kto go wypatrzy na necie (ebay, all, itp.) niech da znac Musze miec dziesiecioletni zapas najmarniej
Chyba nie zdzierze i jesli bedzie fajna promocja zanim wejda nowe produkty, to wezme kilka sampli cieni i rozy
A może załóż wątek na forum edm, żeby dziewczyny Ci podpowiedziały co pomieszać ze sobą, aby uzyskać własna podobną mieszankę jak Pink Snowflakes, może to jest do zrobienia?


Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Vril, ja już nie wytrzymałam i wzięłam trochę sampli pudrów, żeby przetestować natural reflections i stf ryżowy.

btw. przyszła mi paczuszka z ZSK i dziś robię serum z wit C
muszę to wszytsko ogarnąć.

STF ryżowy jest fajny Lubię też puder transparentny Hauschki, jest bez talku.


Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aha, Nanomi dzieki za watek, bede was tu zadreczac dygresjami
Opisy z testow cieni wkrotce na watku EDM.
E.. tam zadręczać, my lubimy czytać Twoje spostrzeżenia.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ooo, ploty proszkowe
Witam i bardzo chętnie się wpisuję.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora