Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plotkowy dla dietetyczek :) V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 15:16   #2892
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

dzien dobry !


Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
oooo zesz kurde jaka ksiazka
a co do cioci-znam ten ból
w niej wiele jest takich własnie scen.. ale w sumie ta mnie zabardzo zszokowała..

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
w sumie to taki typowy opis jeśli chodzi np o literaturę wojenną przed maturą i gorsze rzeczy czytałam, to była zdecydowanie moja ulubiona literatura chociaż każdą książkę ciężko przeżyłam
Do tego momentu do którego przeczytałam ksiażke, nie zauwazyłam nic co dotyczyłoby wojny.. Jak narazie książka mówi o podróży dziecka, a ów scena nie jest obrazem wojennym, a opowiada o tym jak ów Szalona kobieta sypiała z mężczyznami którzy pracowali na roli itp, za co kobiety ze wsi - żony tych facetów ją w taki sposob zabiły...Poza tym, w ogole ksiazka jest dziwna.. no bo przepraszam bardzo kto opisuje stosunek (przypominajacy gwałt) między.. kotami ?

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
dokładnie o to mi chodziło ja polski R, angielski R i biologię P a mi listopadowa poszła ... ŹLE ale ta styczniowa GUT a też nie mogę powiedzieć żebym się uczyła, za co bardzo siebie nie lubię



a jaki masz temat ustnej? w ogole o jakich studiach myslisz?
Tak jak znam Ciebie to zapewne to "źle" oznacza jakies 60-70 %..
Temat ustnej mam dotyczacy dzieci. A gdzie sie wybieram na studia ? Nie wiem sama.. marze o psychologii ale zapewne mi sie nie uda.. moze socjologia

Cytat:
Napisane przez schism_ Pokaż wiadomość
Yhh humor mi się zrypał na maksa.
Niby 3 tygodnie ferii,spokój,jutro tylko po wpis z lektoratu,ale czuję się kijowo.
Nie wiem ta pogoda,fakt,że 'przyjaciółki'gdy przyjdzie co do czego mają mnie głęboko gdzieś,wolą se między sobą gdzieś wyjśc poimprezować,nawet nie składając grzecznościowej propozycji. Nie żebym uczepiła się ich jak rzep psiego ogona,normalnie jestem uprzejma,pomocna,lojalna (nawet)
jak widacw życiu wspomniane cechy nie procentują
Plus bezsensowne poczucie samotności, zarazem lęku przedjakimkolwiek związkiem,bliskością więc super.
.
Przyjaźń... Bardzo dozuje to słowo i używam go nad wyraz rzadko.. niestety.. rozumiem Cię, ja takze czesto zawodze sie na tych pseudoprzyjaciolach.. dlatego tez zaczynam uwazac, ze poprostu ich nie mam...

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Tamuś - super, że tak Ci się układa z TŻ-tem


Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
A wczoraj w szkole na lekcjach nie byłam bo pani wzięła mnie do poprawianie testów gimnazjalnych. Szczerze mówiąc to u mnie z majcy kompletna porażka i wstyd Jak dalej będe takie błedy robiła to mogę się z wymarzonym LO pożegnać/
Babuś troche więcej wiary w siebie

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Przepraszam kochane, ale ostatnio nie mam prawie ogole czasu na wizaz
Muszę trche odpoczac, poukladac sobie sprawy z samą sobą (pieprzone DDA!) i ogolnie znalezc wewnetrzny spokoj
Trche mnie to wszytsko przerasta (



Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
aha, moj zupka meksykanska wyszla taka ostra,ze nei wiem czy ktos to ruszy wogole
Agolku wyślij ją mi, moj TŻ uwielbia ostre potrawy

Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
Idę piec placka!!!mniammmmmuuuu z orzechami!mnniamu
Nara orzeszki
Zamiast się chwalić to się podziel Smacznego



A u mnie standardowo - ok
Zaraz lece bo TŻ ma przyjść..


Lecęęęęęę...
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora