Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DOKłADKOWE NOWOśCI z naszych wątków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-25, 23:13   #3007
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
Przekupka: 64 pkt / 100% pozyt.
GG do Nevada87
Dot.: DOKłADKOWE NOWOśCI z naszych wątków

Dokładka - u mnie post #7

- MAC shimmersouffle ,kolor Adorn - wynalazek firmy MAC świetne trzyma brokaty , indywidualnie nadaje intensywny srebrzysty błysk, konsystencja lepiąca, naprawdę świetny ''klej'' na brokaty itd itp
Od zakupu nie zdążyłam go ani razu użyć, dlatego chcę go wymienić, najzwyczajniej nie jest mi niezbędny, świetnie oceniany w zagranicznych serwisach kosmetycznych.

- limitowany puder upiększająco-rozświetlający MAC Beauty Powder z serii Barbie loves MAC, kolor to pearl sunshine - cudowna brzoskwinia, produkt działaniem przypomina rozsławionego shimmera Diora, natomiast moim zdaniem kolor jest wiele ciekawszy niż ten proponowany u Diora (amber), produkt użyty ok5 razy, nie ma żadnego ubytku.

- paleta szminek MAC z limitowanej kolekcji Passions of Red, śliczna czerwona paleta z ogromnym ''klejnotem''
W palecie jeden błyszczyk i dwie szminki, kolor palety to Intriguing Scarlet : 3 Pink Lips, raz użyta do swatcha na blogu
Mam kartonik i ulotkę.

- pryzma Givenchy Prismissime z serii Mat& Glow, kolor 72 Sunny, raz lekko przetestowana, nie ma ubytku, jest kartonik.Pędzelek nowy, zapakowany w folię.

- róż do policzków Physicians Formula seria Retro Glow Iluminating Blush, kolor 4 Vintage Toffee, róż raz zaledwie dotknięty

- limitowane cienie Stila eye shadow Trio, odcień Vallarta, raz przetestowane, nie ma ubytku, chyba mam jeszcze kartonik.

- testery cieni Clinique, kolory widoczne na zdjęciu 206 frosted blossom i dessert sun, oba raz przetestowane, nie ma ubytku, zapakowane w ochraniające plastikowe pudełeczka.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  wizazdokladka.jpg
Wyświetleń: 30
Rozmiar:  97,0 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora