Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Apel do Vilandry - zmień avka, bo /mdleje/ :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-26, 20:46   #36
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Apel do Vilandry - zmień avka, bo /mdleje/ :D

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
To ja już na wszelki wypadek postuluję o zmiany w cenach perfum Toć to nie do pomyślenia, żeby bulić jak za złoto Sprawiedliwość musi być!
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Oooo wlasnie, od tego trzeba zaczac bo ino moment z torbami pojde
wiecie, co.. ja dlatego taki podpis sobie założyłam, że szukam męża milionera, bo kurczę perfumki fajne są

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Vil, umieść w tym wątku swoje kosmetyki na wymianę, TAKĄ oglądalność trzeba wykorzystać
No i sam się podbija!
ano.. tylko ktoś ocenił wątek na 1 gwiazdkę, czyli jako okropieństwo!

Cytat:
Napisane przez mirra77 Pokaż wiadomość
i wrzuc troche pilnikow tekturowych! Layla z torbami pojdzie
moja droga, toż to nie do pomyślenia! my tu akcję prowadzimy, że Vilka na prezydenta, ja tu przy okazji przycupniakiem handluję pilnikami i to umówmy się, nie byle jakimi, ale z najprawdziwszej tektury! a Ty.. co? psujesz mi interes. nie no, moim zdaniem to nie do pomyślenia, doprawdy!
Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
Sylw, dzięki za podpowiedź . Chyba tak zrobie, bo zamiast moimi kosmetykami się interesować ( link do kosmetyków w podpisie ) to wszyscy o avku gadaja

nie mogłabym tego Layli zrobic, w końcu tak wyglądam dzięki puderkowi od niej
( teraz nikt się z nią nie wymieni )
o! zdrajca na pokładzie! :aty-aty: napewno dostałaś po prostu serum na porost włosów i stąd wąsy Viluś, zgól natychmiast, bo tak to z prezydentury nici
a w końcu chodzi o to, że my jako Twoje wierne doradczynie otrzymamy awans i do końca życia będziemy pachnieć inną /uwielbiam to słowo / perfumą!
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując