Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Apel do Vilandry - zmień avka, bo /mdleje/ :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-27, 10:34   #51
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Apel do Vilandry - zmień avka, bo /mdleje/ :D

Cytat:
Napisane przez mirra77 Pokaż wiadomość
vilandro, pojecie piekna jest wzgledne mi tam sie podobasz w tym avku. i wcale nie jestes fuj
kochana jesteś i z tej radości , dzisiaj też wasów nie ogoliłam O!!
[/quote]

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
wiecie co, ja właściwie sama się dziwię, że jeszcze nikt nie zamknął tego wątku Jeżeli Złoś tu był, to moim zdaniem również chce chapsnąć pilnik
nie łudź się napewno przez noc coś wymyślił i tylko czekac na wizytę......
A swoją drogą, która to zdrrrrrajczyni doniosła na tak pięeeekny wątek? jak nic, zazdrośnica jakaś, co nam gwiazdek zazdrości


Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Vilka nie ma pilnika, ja mam i to jeden! zatem towar deficytowy Ogłosiłam licytację kto da wosk do wąsów, ten wygrywa!
kochana , monopolu nie masz Właśnie do mnie leca ( w nocy zamawiałam ) pilnki i to z bardziej tekturowe tektury, niż te od Layli. A w ogole to od niej nie bierzcie, bo Wam wilcze pazury wyrosną!!!

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
niooo, Twój podpis to od 1-wszego looknięcia mi się spodobał . Nawet ściągnąć chciłam, ale sobie przypomniałam, że ja juz małża mam
nie milioneWOW!!! z prawdziwiej tektury!! a mnie to żes puder LP wcisneła


he,he bo my mamy układzik mamy 50:50



moja droga, pamiętam jak dziś, nadzwyczaj chęnie ten puder mi dawałas....


no dobra ALE:
golenie ma być profesjonalne
depilacja też by się przydała
fryz od fryzu
i sauna co by tłuszczyk wytopic
a to wiadomo tanie nie jest, więc co? sponsorujecie?
nr. kotna podam na PW
z góry
A ja widzę, że Wy tak boczkiem , boczkiem....... i udajecie, że moich postulatów nie widzicie!!!! Każda by tylko chciała tamto, śamto a do sponsoringu to jakoś nikt sie nie pali
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując