Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-27, 11:48   #74
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez mirra77 Pokaż wiadomość
moze chcesz Pink May do kolekcji?
To by się mogło skończyć rozwodem

Cytat:
Napisane przez astronomiczna.ania Pokaż wiadomość
Niestety, niczego więcej, poza tym co już zaoferowałam, zaproponować nie mogę
Pozdrawiam
chyba że znajdziesz coś u mnie innego za miniaturki i TBS ?

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
Gucci by Gucci, edp, 50 ml bez kilkunastu psików, kartonik,

Lancome, Hypnose Eau Legere, Sheer Fragrance, jest ok. 40-45 ml z 50


Chętnie bym przyjęła powyższe zapachy - popatrz w moim wątku - sporo dołożyłam w międzyczasie
Poniucham sobie w wolnej chwili świetlistego obcego, bo nie znam pewnie jakoś w weekend

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
zajrzyj do mnie, może coś Cię zainteresuje, bo ja sporo u Ciebie widzę
A za co mam szukać ?
Narazie znalazłam to:

Max Mara edp - 20 ml, nowe, ofoliowane, przyniosły Elfy Mikołaja, ale zapach nie dla mnie, więc chętnie wymienię na inny zapach

która to Max Mara ?

Bumble and Bumble - Creme de Coco - 250 ml, ubytek ok.30 %

na to ciągle mam chrapkę ewentualnie na to:

maska relaksująca do włosów Wella SP 3.0 Enrich z pochodnymi kaszmiru - ubytek ok. 25% z 200 ml,
Wzmacnia strukturę włosów, Nadaje włosom miękkość i aksamitną delikatność, Ułatwia rozczesywanie włosów oraz zapobiega mierzwieniu się włosów

ewentualnie to, ale muszę zobaczyć kolor:

YSL cień Ombre Solo w odcieniu nr 8, czyli przepięknego iskrzącego śliwkowego fioletu, kartonik, nieużywana pacynka, waga 2 g, użyty może 3-4 razy

i może któryś z tych balsamów, ten który się nadaje do wysuszonych i pękających ust

Sante - ochronny balsam do ust, 10 ml w tubce, użyty 4 razy, kartonik, dopiero co otwarty

Figs And Rouge - balsam ochronny, może być używany do ust, na twarz i ciało, 8 ml, metalowa puszeczka, raz użyty,
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując