Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-28, 20:48   #89
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
Moja córa nosi rozmiar 158, a to są bardzo wąskie rurki ?

Rozumiem, zakładałam że w razie czego jakoś się dogadamy To ewentualnie jak byś widziała wymianę ? zależałoby mi na spodniach i pasku, jeśli spodnie będą dobre rozmiarowo.
mam pare rurek na 164 z H&M i te sa najmniejsze. w sumie jeden sklep i jeden rozmiar a wymiary rozne. byly to najmniejsze rurki jakie znalazlam (wydaje mi sie, ze sa krotsze tez niz inne, bo inne ktore mam sa na mnie za dlugie - mam 160 cm). kupilam je w formie dopingu do schudniecia, skonczylo sie na tym, ze przytylam jeszcze bardziej :/.
Koszt obu rzeczy to 160 zl (bez dwoch groszy D. Rurki nienoszone. Pasek noszony raz przez kolezanke. Dwa sploty sa jakby rozerwane (widac na zdjeciu; sploty przy brzegach). Wszystkie paski z tej serii w sklepie mialy ten defekt. Nie byly przecenione ani nie mialy zadnych innych uszkodzen. Tylko te brzegi. To sie nie pruje ani nic bo splot jest mocny, tylko dla kogos kto jest przewrazliwiony na punkcie kazdego zagniecenia i wady to przeszkadza (ja :P). jak chcesz wiecej zdjec to daj znac. zaden problem.
BTW: jesli corka potrzebuje jeszcze jakis rzeczy to daj znac. ja ostatnio non stop biegam w szpilkach, spodnicach i swetrach i te zreczy u mnie leza (spodnice, koszulki, nosze rozmiar 34). niektore sa nowe i nieuzywane (firmy: Cubus, Pull&Bear, H&M itp).
A co do wymiany to odezwe sie jutro: przemysle wszytsko, przejrze swoje ubrania, Twoj watek i sie odezwe wieczorem. teraz znikam do nauki. ustawy czekaja :/
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując