Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak dobrać okulary do rysów twarzy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-29, 13:09   #14
wiercia
Raczkowanie
 
Avatar wiercia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 364
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Cytat:
Napisane przez Sendiri Pokaż wiadomość
Witam wszystkich . Postanowiłam się zalogować, ponieważ zawsze jak szukam odpowiedzi na pytanie trafiam na to forum. Hmm trochę stary wątek, ale cóż, potrzebuję porady. Zastanawiam się nad kształtem oprawek tzn. wszyscy noszą z reguły tradycyjne prostokątne, a ja przymierzałam kiedyś okulary (jakby to powiedzieć) w kształcie zbliżonym do litery D. Wg mnie nawet wyszczuplały moją twarz (jestem posiadaczem nieszczęsnej okrągłej twarzy), ale trochę boję się reakcji innych. Wiem, wiem może to trochę głupie, ale po prostu nienawidzę okularów (soczewki odpadają), czuję się w nich brzydka, a nie należę do odważnych i zastanawiam się nad takim kształtem, który nie spotykam na co dzień na nosie innych ludzi.

Kochana nie przejmuj się opinią innych, najważniejsze to to abyś Ty sie w nich czuła dobrze. Ja okulary noszę od dobrych paru a może już nawet parunastu lat i kiedyś też miałam takie podejście jak Ty. Teraz dzięki oprawkom na nosie czuje sie atrakcyjniejsza i często pewniejsza siebie Moja recepta? Wkładasz na nos, przeglądasz się i wiesz że to właśnie te Jeżeli patrzysz w lustro i sie zastanawiasz nad nimi, odrzuć je koniecznie. Uwierz mi, wiem co mówię, jestem straszna marudą w wybieraniu oprawek.
Powodzenia






Cytat:
Napisane przez olusia070794 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim Ja mam ten sam problem. Właśnie wróciłam od okulisty z wiadomością, że muszę nosić okulary. Wprawdzie mam swoje (tylko wymiana szkieł jest konieczna), ale mają już parę ładnych lat, ja się zmieniłam i szczerze mówiąc nie wyglądam w nich dobrze. Znalazłam fajne oprawki, takie delikatne, z żyłką dookoła i tylko taki kanarkowy kolor ma ten drucik pomiędzy szkłami. No i wszystko fajnie tylko okazało się, że same oprawki kosztują 180 zł, do tego szkła za drugie 180 i wszystko jakoś wyszło strasznie drogie. I tak teraz chodzę po optykach i szukam...

Olu wiem, że to nie małe pieniądze, ale sama jestem w trakcie poszukiwania oprawek i nie wiem czy Cię pocieszę czy nie, ale 180zł to dolna granica. Ja też próbuje zawsze szukać czegoś możliwie tańszego, ale ceny są zabójcze. I tak np wczoraj przymierzyłam bombowe oprawki, byłam gotowa w nich wyjść ale jak spojrzałam na cenę to aż mi się nogi ugięły - 460 zł.
No cóż musimy szukać dalej
__________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei...



wiercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując