Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy wy tez tak przeżywacie sesje????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-29, 22:28   #5
sectumsempra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 68
Dot.: czy wy tez tak przeżywacie sesje????

A co takiego studiujesz, że masz tyle ustnych egzaminów?
Myślę, że każdy denerwuje sie ustnym egzaminem, ale trzeba pomyśleć, że to dopiero trening przed tym, co czeka nas w przyszłości. Szukając pracy niejednokrotnie będziesz proszona na rozmowę kwalifikacyjną i co wtedy? Pracodawca napewno wyczuje niepewność, obawę, a kto takiego pracownika będzie chciał? Mając do czynienia częściej z takimi sytuacjami zdobywasaz doświadczenie w tym jak się zachowywać w określonych sytuacjach, co odpowiadać, jak mówić o sobie pozytywnie mową ciała. Co więcej poznajesz własny organizm - to jak reaguje w sytuacji stresowej i czego wówczas unikać.
Ze swojej strony mogę polecić persen. Jeżeli tak bardzo się stresujesz, to wyciszy Cię, uspokoisz się i podejdziesz "z rozsądkiem" do egzaminu.
A przede wszystkim nie przejmuj się tak bardzo tym jaką ocenę uzyskasz, czy zdasz dany egzamin. W tym momencie to "tylko" niezdany egzamin w 1 terminie, a potem to będzie nerwowe szukanie godnej pracy.
Wiem, że to o czym mówię nie jest łatwe. Samej jest mi ciężko wyluzować przed egzaminem... Aczkolwiek stres ma bardzo pozytywny wpływ na nasz organizm, jednakże w określonych ilościach :P
sectumsempra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując