Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-02, 16:16   #3035
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny poradźcie mi , dostałam maila takiego:
Due to a technical error your order was processed immediately once you pressed the authorize payment button, but confirmation of this was delayed until now. Your order confirmation no. is ..... . Any duplicate orders have been cancelled.
We apologize if this has caused you any inconvenience.
Szczerze mówiąc nie bardzo kumam co mam zrobić. Jedną autoryzację płatności mi odrzuciło, to fakt, bo źle wpisałam datę ważności karty. Ale potem przeszło bez problemów. Kasę z konta już mi pobrali ale oc dostałam raz na ten numer zamówienia a na ten odrzucony był inny numer. Czy ja mam cos teraz robic?
chyba nie napisz do nich tylko maila i zapytaj czy za to i za zamowienie otrzymali platnosc i tyle, tak dla pewnosci

dostalam JT sugar cane efekt nawet nawet, zapach sliczny! i dosc sie nie klei
i dostalam kuleczki APC jak je otworzylam bylam w szoku ze to takie malenstwo mizialam je pedzlem i efektu nei widzialam...lekkie rozjasnienie tylko ale teraz jak mizlam nimi dekolt zauwazylam drobniutkie drobinki na prawde drobne na twarzy ich teraz wogole nie widac ale moze w swietle dziennym je zobacze?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora