Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Skarby-styczeń/luty 2008
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-03, 08:52   #4083
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Cytat:
Napisane przez midey Pokaż wiadomość
pozazdroscic wtedy kiedy mi zalezy zeby cos wyszlo dobrze to zawsze cos sie sknoci my zamowimy- korci mnie marcepanowy (bo ja uwielbiam marcepany) a Wy mialybyscie ochote sprobowac takiego? tak szczerze? bo niekoniecznie to co lubie ja polubia inni czy marcepanowy nie bedzie za slodki?
Nigdy nie jadlam torta marcepanowego ale jadla batona i byl pysznytakze ja bym chetnie sprobowala takiego torcika.

Sheryl ja bym wybrala ten pierwszy pchacz, jest bardziej stabilny. Milena ma podobny i dzieki niemu nauczyla sie chodzic, jak sie opierala na smochodziku to sie wywracala bo za szybko jechal i bym wogole niestabilny. Z drugiej strony tego pchacza juz nie uzywa bo umie chodzic a na samochodzie jezdzi takze sama nie wiem co lepsze

Aka my mamy ten fotelik
Ale nie polecam go. Zamierzam kupic nowy przed wyjazdem do Polski na Wielkanoc.

Ksiazeczka znaczy ze bedzie mialo dziecko cos wspolnego z ksiazkami np. zostanie pisazem lub bilbliotekarzem, kieliszek - wiadomo alkohol :P, rozaniec - zakonnica, pieniazek - powodzenie z pieniedzmi np. beznesmen

Midey bardzo wam wspolczuje tych zastrzykow

Pappaya ciesze sie z dobrych wiesci. Malenstwo jest jeszcze taka mala fasolka, ahh ale ten czas na pewno zleci migusiem i bedziesz miala 2 skarby

Kasia, Renia co u was? Jak dzieczaki?

Edytowane przez AgaMili
Czas edycji: 2009-02-03 o 08:58
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora