Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek o sklepie Nordstrom
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-03, 16:54   #159
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Zakupy na NORDSTROM.com

Dziewczyny .... gdyby nie to, że wczoraj spędziłam pół dnia wisząc na skypie między moim bankiem a sklepem to z naszego zamówienia byłaby

Za pierwszym razem bank dokonał autoryzacji mojej karty, a gdy sklep chciał ściągnąć kasę to nagle ją zablokowali...

Bank twierdził, ze autoryzacja przeszła bez problemu a sklep nie mógł ściągnąć kasy i tym sposobem w końcu miałam połączenie konferencyjne między mną, kierownikiem sklepu i bankiem..

I moja uwaga do organizatorek zamówień: jeśli sklep mówi, że nie ma autoryzacji a bank twierdzi, że wszystko jest ok, to wina leży po stronie banku (tak było w tym wypadku), który nie chce wydać kodu autoryzacji transakcji...
Nawet sobie nie wyobrażacie ile ja się czasu z nimi użerałam i w końcu mi go dali...
Wychodzi na to, ze tak jest zawsze przy większych zamówieniach... Niby kwota nie ma znaczenia a dla banku ma i efekt tego jest taki, że takie zamówienia zazwyczaj blokują... i pieniądze wracają na konto. Już wiele razy tak było tu na wizażu, że zamówienia padały z tego powodu - choćby La Senza Ćwirki ostatnio..., więc moja rada - nie poddawać się wtedy nie będzie już więcej problemów z zamówieniami i małe czy duże - przejdzie każde

Teraz sklep szykuje rzeczy do wysyłki i dziś paczka ma zostać wysłana.
Nie ma 2 rzeczy tj sukienki mojej koleżanki i UGGów...

Tracking number mogą mi podać dopiero koło czwartku - wtedy dam znać...
Napisałam dziś, bo wiem że dziś miałam już mieć numer do śledzenia przesyłki... a wczoraj już w pewnej chwili myślałam, że będę zmuszona Wam napisać, że zamówienie nie doszło do skutku..
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House

Edytowane przez candace1
Czas edycji: 2009-02-03 o 17:22
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora