Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z poczta polska
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-05, 21:36   #3
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Walka z poczta polska

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Witam,

od ponad miesiaca czekam na przesylki (nierejestrowane) z USA . Pierwsza zamowiona na poczatku grudnia, towar wyslano do mnie ponownie tym razem paczka rejestrowana i dotarla, po pierwszej slad zaginal. Kolejna wyslana 29 grudnia, nastepna 7 stycznia. Tych niestety tez nie dostalam. Ze wzgledu na zmiane miejsca zamieszkania w Warszawie paczki byly adresowane na moja mame i mialy dotrzec do Piotrkowa Tryb. Ja rozumiem, ze jedna mogla zginac, ale TRZY? Trzy w przeciagu 2 miesiecy, na cale 3 zamawiane. Nie lubie rzucac pochopnych oskarzen, ale to mi wyglada na kradziez, zwlaszcza ze na warszawski adres paczki przychodzily szybciutko, a zamawialam u tych samych sprzedajacych.

Nie bardzo wiem, co mam w tej sytuacji zrobic. Pisalam do PP, ale podejrzewam, ze moj mail przejedzie bez echa. Do Piotrkowa w ciagu najbliszych 2 tygodni nie dam rady sie wybrac.

Czy ktorejs z Was udalo sie wygrac z poczta polska?

Bardzo mi zalezy na tych przesylkach, a tu takie cos
ja wysyłałam paczkę z polski do polski,czyli z miasta do miasta-priorytetem za pobraniem.
paczka była pilna.zapaciłam za szybkie dostarczenie i co? i nic.klient dzwoni do mnie,ze po dwóch tygodniach nie ma przesyłki.
na mój koszt musiałam wysłac jeszcze raz i prosić,aby tamtej nie odbierał,ale zrezygnował,wtedy szybko by ją odesłali z powrotem.
druga doszła w trbie normalnym,a pierwsza po miesiącu wróciła do mnie.
pisałam reklamacje na poczcie i nic.
paczka wróciła,więc nie uwzględnili reklamacji.
okazało się,że poczta polska nie reklamuje usługi prorytet,choć pobiera za nią pieniądze.przesyłka nie zginęła,więc nie było mowy o reklamacji.

nie wiem,jak to się dzieje z kradzieżami.powinnaś zadzwonić na poczte i dowiedziec się,w jaki sposob reklamować i kogo tu obwiniać.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując