Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Asertywność meblowa/dekoracyjna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-06, 14:09   #9
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Asertywność meblowa/dekoracyjna

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
podoba mi się ;]


no dokładnie. ja to wiem, wszyscy to wiedzą, więc nie wiem czemu ludzie się wtrącają. ja zazwyczaj robię tak jak chcę ja, ale potem to wypominanie i wieczne krytykowania mnie dobija i strasznie przytłacza i nawet jak podobało mi się pierwotnie to, co zrobiłam, to już po takim ataku na mnie przestaje mi się podobać :/ bo ciągle mam te słowa w głowie i myślę sobie, że a może ta osoba ma jednak racje.. wiem, ze to głupie


p
To nie jest wcale głupie dokładnie wiem co czujesz. Ja sama tracilam wiarę w to co sobie wymyśliłam i nawet miałam wyrzuty sumienia ! Gdyby nie to, że znam swoją matkę na wylot już dawno bym się złamała i to ona o wszystkim decydowałaby. Jesteśmy na etapie cichych dni (przynajmniej mam święty spokój ) Branie mnie na litość kompletnie przestało działać już dawno temu chociaż wiem, że jej zachowanie strasznie mnie wkurza i czasami jest mi po prostu przykro.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując