Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Korona zębowa - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 05:22   #448
kina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: szukam swojego miejsca
Wiadomości: 17
Dot.: Korona zębowa - wątek zbiorczy

mam 2 korony na gornych jedynkach od 5 lat i jestem przerazona ich widokiem....sine dziasla zwlaszcza przy prawej jedynce i tez odchylanie sie dziasla..ze paznokciem prawie dotykam metalu...a dotego nosze aparat od 16 miesiecy(zostalo mi jeszcze jakies 8) i chyba mam uczulenie na jakis metal...bo mam starsznie spuchniete dziaslo przy dolnej trojce...i w tym czasie okolo 8 miesiecy temu pojawily sie problemy z kolczykami i zegarkiem-uczulaja mnie ,nie moge ani czystego zlota...ani srebra ani zwyklych kolczykow...wiec doszlam do wniosku ,ze to wszystko ma jakis zwiazek ze soba.po zdjeciu aparatu planuje zmiane koron-patrzec nie moge na nie...i mam nadzieje ,ze zniknie to sine dziaslo...i nie bedzie tak odstawac.aha i moje korony nie sciemnialy...wrecz sa duzo bielsze od pozostalych zebow....wyglada to tragicznie...jakbym wsadzila sobie 2 drazetki gumy do zucia...Czy ktos wymienial korony???i nawet nie pamietam czy mam jakis wsad,,,,wiem ,ze zeby byly po kanalowym....potem byly spilowne...i pamietam takie metalowe szpikulce,,,i na to korona wsadzona...czy bede musiala wszystko od nowa robic?? i chyba przydalo by sie zrobic testy na uczulenie??? Kina
kina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując