Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-07, 12:01   #1112
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cześć dziewczyny...
kurcze, ciężko mi już trochę czasu minęło, to ja zerwałam, ciężko mi a on się chyba już dobrze bawi i to po nim spływa...


Czy to normalne, żeby eks po zerwaniu w pokojowej atmosferze w ogóle się nie odzywał? Skoro chciał, żebyśmy relacje między nami pozostały na stopie koleżeńskiej> Minął miesiąc... Ani nawet cześć co słychać, czy wszystko u mnie ok...

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
faceci sa do dupy nawet jak nic pozortnie noei robia. worcilam z uczelni, przebralam sie z galowca(bo egz byl) w dres, wegetuje mysle DOSC tego wyjde gdzies bo zwariuje myslac o nim, wiec zadzwonilam po kolezanke, kiedys przyjaciolke ale kontakt nam oslabl(tak, nie mialam czasu bo zajelam sie facetem wrr) , spedzilysmy razem prawie 7 h, dwa centra handlowe, piwo, lody, potem ploty u mnie w domu do polnocy, normalnie ochryplam od gadania, swietny dzien chodz do popoludnia sie nie zapowiadalo, wracam wlaczam gg a on ma taki opis do nowej jedynej ze od razu mi humor prysl i tylko chrypa zostala
Dlatego ja tak już moje poprzedniczki wspominaly usunęłam jego nr GG. I nr komórki. I prawie wszystkie zdjęcia z telefonu. Nie wiem, może on się takimi opisami chce odegrać, zrobić na złość? Tylko po co? ;/
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora