Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Mamy 2007 cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-07, 21:38   #986
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

W końcu się coś ruszyło .


Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
[B]
Dziś byłam sama z Kubą bo mąż pojechał po dziadka i przywiozł go do W-wy...więc nie starczyło mi czasu na sprzątanie i wizażowanie, ale w zamian za to pomalowalam sobie pazurki

Ja z milą chęcią je zobacz


Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
W szkole nie bardzo, dziś miałam trudny egzamin. Pytania w zasadzie proste, zamknięte, ale nie douczyłam się. Zabrakło czasu i chyba energii. Szkoda, bo materiału jest dużo i na ustnym będzie trudniej. Zakładam, że oblałam, chociaż wyniki będą dopiero za parę dni. Rany, chciałabym dostać tróję, byłoby super, ale nadmiar szczęścia raczej mi nie grozi.

Joli, nie będzie tak źle jak Ci się zdaje. A egzaminy ustne wydają mi się łatwiejsze niż pisemne. Co na papierze to już jest czarno na białym, a na ustnym czasem można poczarować. Pamiętam, że w liceum uważałam ustne odpowiedzi za coś strasznego, wolałam pisać, a studia odwróciły ten sąd o 360 stopni. Pamiętam, że pierwsze zalki, egzaminy ustne były tragedią, a potem ubolewałam, jeśli ktoś wymyślił sobie zaliczenie pisemne. Grunt to myśleć, że się dostanie pytanie na które się zna odp. Nigdy przenigdy przed wejściem nie można myśleć o tym czego się nie umie, lub nie bardzo umie . Umnie działało, choć czasem nawet jak nie trawiłam w pytanie jakoś wybrnęłam. Zresztą najgorszy pierwszy rok, a z tego co widzę tobie idzie bardzo dobrze.


Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Majeczce życzymy poprawy wzroku. To jest dziedziczne? Agatka jeszcze ma zeza, teraz przez te choróbska nie miałam okazji spytać lekarki, jak wyzdrowieje to idziemy na szczepienie to zapytam.

dziękujemy
Jeśli chodzi o oczka, to troszkę o tym czytałam i rozmawiałam z pediatrą. Jeśli dziecko zezuje (ucieka mu oczko) po 6 miesiącu życia trzeba to konsultować z okulistą (skierowanie nie jest potrzebne). Podobno do 3 roku rozwijają się mięśnie oczne, które są odpowiedzialne za zez, ale jednak lepiej wcześniej to skonsultować. Także Jolu przy najbliższej okazji zapytaj pediatrę lub sama zapisz Agatkę do okulisty dziecięcego. My chyba pojedziemy jeszcze do Katowic do kliniki skonsultować badanie.
Co do twojego pytania, to nie wiem dokładnie czy dziedziczne, ale bardzo możliwe, gdyż okulistka pytała o moja wadę wzroku. Zresztą mój mąż jak był dzieckiem też nosił okulary i okularników po moje stronie rodziny i jego, jest bardzo dużo. Ja mam astygmatyzm i moja mama, u Tż w rodzinie nie wiem.


...
Dziewczyny, gdzie Wy się wszystkie podziewacie???????????
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując