Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Mamy 2007 cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 22:02   #998
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. IV

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Anusiu, cieszę się, że wirus poszedł sobie precz i Majeczka czuje się lepiej . Okularkami się nie przejmuj, na pewno będzie w nich uroczo wyglądać, o ile uda się jej choć przez chwilę ponosić je na nosie . Mój brat też bardzo wcześnie zaczął nosić okulary i też zaczynał od plusów.

Wirus poszedł, ale znów coś się przyplątało. Kaszel i katar od nowa, już nie mam sił, Maja jest non stop chora od ponad miesiąc. Jutro idziemy do lekarza.
No właśnie tym noszeniem się martwię, by nie okazało się tylko „noszeniem”.


Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Jaś cały tydzień spędził z teściową, świetnie się razem bawili. Od poniedziałku będzie z moją mamą, a później tydzień posiedzi z tatusiem. Do żłobka pójdzie pod koniec lutego.
Jest rozkoszny, coraz więcej mówi i chętnie wszystko zjada.
W piątek obudził się 20 minut przed moim wyjściem, piłam akurat poranną kawę. Towarzyszył mi siedząc na moich kolanach. W pewnym momencie wskazał na butelkę i powiedział „woda”. Później na filiżankę z kawą i znów „woda” . Mówi też „drzwi” (a właściwie „dżi”), a na babcię parę razy powiedział „bacia” (wcześniej było „baba”). Codziennie czymś mnie zaskakuje. Przesyła mi całuski na pożegnanie i czule wita po przyjściu z pracy. Przytulankomi i pieszczotom nie ma końca .

Gratulacje dla Jasia, zdolny chłopczyk, bardzo sprawnie mu idzie ta nauka


Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Wrzucam jeszcze siebie w wersji pokręconej . Aktualnej fotki z lokami nie mam, bo ostatnio wygładzam sobie kudełki. Różnica polega tylko na tym, że teraz moje włosy są dłuższe, sięgają prawie za łopatki. Średniobrązowe z jaśniejszymi o dwa tony refleksami.

Świetne te Twoje oblicza na drugiej fotce bardzo masz śliczny kolor włosów. Ostatnia to taka rozmarzona, romantyczna dziewczyna.


Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Napiszę tylko tyle, że przez ostatni tydzień oduczam Olę ssania smoczka


Pierwsze dni były trudne, potwornie trudne. Od 3 jakoś lepiej, ale i tak mamy ciągle problem z zasypianiem.
Mam nadzieję, że teraz będzie z górki.


Cytat:
Napisane przez Murmelius Pokaż wiadomość
Trochę mi smutno, bo usłyszałam wczoraj od mamy bardzo przykre słowa .

Czasem nasze mamy zamiast pomyśleć, mówią za szybko i za dużo.


Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Troszkę się obawiam co będzie w żłobku... boję się głównie o to, że Olcia najnormalniej w świecie podejdzie, spacyfikuje jakiegoś żłobkowicza i zabierze mu rzecz na s.
Olka ładnie zasypia bez smoczka. Powiedziałam jej, że była wróżka i zobaczyła, że Ola już tak dużo potrafisz i że jesteś już taka duża i samodzielna, że postanowiła, że smoczek nie jest Ci już potrzebny.
W dniu kiedy to powiedziałam, z milion razy ją pytałam, czy rozumie, że smoczka już nie ma, bo wróżka zabrała? I za każdym razem bździągwa kiwała głową, że tak. Wcześniej jeszcze go kazała szukać (bo często jej spadał za łóżeczko), a teraz to jakby o nim zapomniała.

Nie będzie tak źle, mądra z niej dziewczynka i pokaże na co ją stać . Żaden smoczek nie będzie nią rządzić .


Cytat:
Napisane przez dorka19801 Pokaż wiadomość
a u nas już nieźle
tż ma cudny szry lekko świecący garniak i fioletową koszulę i super krawat no i czarne lakierki

a ja mam fioletową sukienkę i muszę znaleźć jeszcze buty i jakieś dodatki

goście zaproszeni
menu już prawie ułożone
mam od środy wolne to dam radę.
tylko jeszcze nie wiem co z włosami ale pewnie coś wymyślę

No, no przygotowania pełną parą. Trzymam kciukasy by wszystko poszło bardzo dobrze.


Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Pochwalę się Wam, że w ub. poniedziałek odebrałam prawo jazdy i już dwa razy sama jechałam i wracałam ze stolicy . W piątek tylko z mężem, dziś we trójkę. Miałam malutkiego stracha, ale podobo szło mi nieźle . I nawet zaparkowałam wzorowo .

bardzo dobrze, że od razu wsiadłaś za kółko.


Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Zapomniałam jeszcze donieść Wam, ze Jaśko tydzień temu nauczył się udawać, że śpi . I to przy obiedzie . Nie miał ochoty na dalszą ucztę, więc zmrużyl oczy i lekko opuścił głowę. Oczywiście mrugał oczyskami i wyglądało to komicznie. Teraz na zawołanie pokazuje, jak śpi .

Niezły z niego aparat , ubaw macie po pachy.


Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Pozazdrościć........ja mam sresujący piątek i to 13 ehhhhhhhh boję się i czuję że tym razem też mi się nie uda Nie nastawiam się, ale

Będziemy trzymać kciuki .
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując