Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-12, 12:53   #4802
anadun
Rozeznanie
 
Avatar anadun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 917
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez szczęśliwa_82 Pokaż wiadomość
anadun nie maltretuj mnie!!!ja już liczę tylko kalorie i racjonuje jadłospis bo tyle przytyłam a ty z mufinkami wyskakujeszniedobra! !z drugiej strony taka maluteńka słodkość jeszcze nikomu nie zaszkodziłaidę po wafelka
Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
sama je upiekłaś?? ja też chcęęęęęęęęęęęęęę
Cytat:
Napisane przez Jaga1111 Pokaż wiadomość
Moze sie podzielisz...Muffkami co???? Ja moge wzamian podelac Gołąbki z sosem pomidorowym...
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
Muffinki pycha
Zapraszam, jeszcze wszystkich nie zjadłam Robi się je dosyć szybko, ja korzystałam z przepisu stąd:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=304252
ale moje są bez bananów, bo nie lubię.

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
Justynka, z moją mamą nie najlepiej, dzisiaj dostała jeszcze goorączkimiałam ją wieźć na usg bo chciała się sama wybrać ale w końcu tato z nią pojechał - w sumie to nic nie załatwili, nie wiem dlaczego, zaraz do niej pojedę to się wszystkiego dowiem
niby ma jakieś leki ale taki lekarz rodzinny to co on może zbadać....bez konkretnych badań to te leki jeszcze mogą pogorszyć. no nic, może po prostu jeszcze nie zaczęły działać....
Mam nadzieję, że szybko te leki zaczną działać

Cytat:
Napisane przez basia85 Pokaż wiadomość
witam mamuski!!
jestem zawiedzina i można powiedziec że zła a to dlatego że ...
Basiu nas tu tyle i tyle przybywa postów, że chyba każdy czasem ma poczucie, że został przeoczony
A co do wizyty, to chyba nie było tak źle? Ja też nie znam płci i jakoś się tym nie martwię zbyt

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość

Mam teraz chwilke bo mlody spi napity wydoil butle mojego mleka 85 ml ja nie wyrobie z tym moim marnym mlekiem bo nie mam nawalu leci skromnie a on tyle wypija juz ja jak mialam miesiac to pilam 30 ml a ten cwaniak ma 2,5 tyg i doi 80 ml
NIezły żarłok ale za to pewie będzie rósł jak na drożdżach

MOja sterta prania czeka nadal, więc czas już chyba właczyć to żelazko
__________________
EMIL
anadun jest offline Zgłoś do moderatora