Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-12, 13:07   #4806
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez Malga19 Pokaż wiadomość
A moze byc wsumie Co z dobrywch wiesci to to ze mi sie Paweł oswiadczył w sobote:jupi : Ale nadal cierpie tak wewnetrznie....tz.. niby sie ciesze ale jednak mam mase niepewnosci..... Pozdrawiam

oooooooooooooooooooo gratulacje wielie ))))))))))))

Cytat:
Napisane przez cocci Pokaż wiadomość
na wizycie....

eeeeeeeeeee to w sumie dość eleganckie wieści


Cytat:
Napisane przez szczęśliwa_82 Pokaż wiadomość
...Samej,żeby tak masowała brzuch żeby zataczać koła takie i powoli dziecko obkręcać!I boje się teraz że jak ja powiem ze mała jest ułożona pośladkowo to ona też zacznie mnie macać po brzuchu i cisnąć i bedzie kazała mi obkręcac(czego napewno nie zrobie).No i tak to jest.....i nie wiem co robic,isć tam czy nie??Musimy choć raz jeszcze bo pozyczyłam książki.cocci strasznie jestem ciekawa co ty o tym myślisz.No oczywiście piszcie wszystkie bo wasze rady są jak zawsze nieocenione
no wiesz,ponoć niektórzy lekarze próbują obracać dziecko właśnie masując i uciskając,ale raczej się od tego odchodzi,bo wiesz każdy taki atakt na macicę może wywołać przedwczesne skurcze...Ja myślę,że Twoje dzidzio ma jeszcze czas się obrucić,a jeśli się nie obróci,to ja bym wolała CC niż obracanie dziecka w ten sposób... to ponoć nie jest za przyjemne,A ta baba w szkole rodzenia to faktycznie jakaś szalona


Cytat:
Napisane przez basia85 Pokaż wiadomość
... dalej niewiem kto mieszka w brzuszku bo niemiałam usg robionego bo moja gin uważa że jak wszytsko jest wporządku co wynika z badania ....
a nie nalegałaś??bo mój lekarz to za każdym razem robi USG,sprawdz ilość wó płodowych,mierzy dziecku długości...tak poprostu,bo nie wszystko da się po badaniach krwi i moczu wywnioskować,ani też po badaniu ginekologicznym...ja nic nie sugeruje,na pewno wszystko ok z Twoim dzieciaczkiem,ale ja też nie mogłam się doczekać,żeby poznać płeć Twojego dzidziolka


Cytat:
Napisane przez anadun Pokaż wiadomość
Zapraszam, jeszcze wszystkich nie zjadłam Robi się je dosyć szybko, ja korzystałam z przepisu stąd:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=304252
ale moje są bez bananów, bo nie lubię.

jak ja nienawidze gotowac i piec... ale jak ja kocham jeść a nie możesz podesłać mi jakimś kurierem??
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora