Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-12, 20:44   #2264
Naftita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Mam taki problem: u kosmetyczki robiłam 8 kolczyków w uszach jednakże gdy chciałam mieć kolczyka w uchu typu Rook poszłam do piercerki, ona zauważyła że za tymi kolczykami co mi robiła kosmetyczka zrobiły mi się bąbelki ale nie były wypełnione ropą (ja o te kolczyki bardzo dbałam przemywał 2x dziennie wodą utlenioną i nie były wszystkie one robione za jednym razem). Poradziła mi żebym kupiła antybiotykową maść Oxycort i żybym używała nią na noc przez tydzień. Te bąble niby znikły po czym w niedługim czasie znowu się pojawiły. Przemywanie wodą utlenioną nic nie daje. Maść antybiotykową nie chcę drugi raz stosować.. Nie wiem co robić! Poradźcie coś! Już myślałam że jestem uczulona na nikiel ale kolczyki wymieniłam na tytanowe i nie ma pozytywnej zmiany Może kupić Tribiotyk? (ale jeśli Oxycort nie pomógł...).A może przemywać te bąble spirytusem? Czy może wymienić te kolczyki Tytanowe na bioplast lub PTFE? Czekam na odpowiedź!
I tak po za głównym tematem: kiedy najlepiej przekłówać sobie ciało - na jaką porę roku? (i jak ktoś wie na jaką fazę księżyca ?)
Naftita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując