Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-15, 17:54   #44
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję
Dominiko, ponieważ moja cera jest dojrzała a strefa podoczna pokryta zmarszczkami nie znalazłam jeszcze dobrego sposobu na użycie korektora mineralnego niestety, gdyż podkreśla on moje zmarszczki Przed aplikacją minerałów wklepuję pod oczy korektor Magic Heleny Rubinstein a potem po nałożeniu podkładu mineralnego nakładam odrobinę korektora nie pod samymi oczami ale nieco nizej by nie wszedł on w moje zmarszczki
Moja też jest dojrzała i też z HR nie potrafię zrezygnować, ale cały czas próbuję korektory mineralne. Już myślałam, że Joppa będą fajne, bo w dotyku są takie kremowe, ale niestety jeszcze nie to. Zauważyłam w opisie, że użyłaś właśnie Joppa więc miałam nadzieję, że masz sposób.
A w ogóle to jesteś moim makijażowym Guru (wiem, że opis tego emotikonka to pliz, ale ja go określam tym razem jako padam na kolana )
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując