Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię ***Kolorówka i pielęgnacja ***
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 18:53   #20
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Przekupka: 220 pkt / 99% pozyt.
Dot.: ***YSL,Chanel,Estee Lauder, DR. Pierre Ricaud,trochę pielegnacji i biużuterii:)

Cytat:
Napisane przez Dazzling Pokaż wiadomość
Heh, a no zmieniłam. Robię się stopniowa na Jessicę Albę Wkrótce na nk zamieszczę jakieś aktualne foto to zobaczysz, czy trafnie czy nie Poza wątkiem jakoś aktualnie nic nie chcę oddać. Chomicza natura... ale wydaje mi się, że wszystkiego będę używać I też się zasadzam na jaśniutki podkład, myślałam sama o 08 DW EL albo o shiseido... Myślę, że do wątku na razie nic nie dołożę, bo aktualnie jestem na etapie zakupów A paletka- no w zasadzie puderek myślę, że by Ci odpowiadał no a cienie to w zasadzie faktycznie by Ci się zdublowały. Nie wiem też, czy róż nie za ciemny. Szminki za to są super

Z cieni jakbyś się jednak zastanowiła to mam shimmer cubes, niektóre bardzo ładne odcienie. Ale nic na siłę,pamiętaj Buziaki
Hejka Na J. Albę ?? Kurczę, a to ciekawe Koniecznie daj mi znac , jak wrzucisz fotkę!! Szalejesz, czyzby był tego jakiś powód ?
Oki, wiesz, póki co nic nie wybiorę raczej od Ciebie, jednak jak cos Ci nie spasuje z zakupów, które zrobisz, to wiesz gdzie je umieścić Będę śledziła "dokładkowe nowości ".
Podasz mi jakis link do cieni shimmer cubes??? Buziaki!
tompola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując