Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-16, 19:51   #1390
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
ale skoro JESTES PEWNA ze go nie kochasz to ..po co namietnieprzeic ez nad tymi potrzebami mozna panowac a majac fizyczny kontakt z exem ciezej bedzie znalezc kogos na stale bo nie bedziesz czuc takiej potrzeby poza duchowa...

a odciecia emocjonalnego grtuluje. zazdroszcze i trzymam kciuki zeby potrwalo dlugo
On narazie nie chce nikogo mieć i ja też nie, i właśnie to mi tak jakby gwarantuje ze sie z nikim nie zwiążę. Tak zupełnie inaczej jest. Pozatym nie będziemy mieli zupełnie kontaktu. Ja nie chce wiedzieć co u niego słychać. Tak naprawdę wogle mnie to nie obchodzi. Moze nastąpił następny etap. Myślę że to się okaże za jakiś czas.
Cytat:
Napisane przez martynixa Pokaż wiadomość
umieraaaaaaaaaaaaam dziewczyny umieraaaaaaaaam!!!!!!!!!! ;(((((((((((((


od wrzesnia nie jestesmy razem. ale caly czas mielismy ze soba kontakt i psychiczny i fizyczny, ale juz nie wytrzymalam dzis postawilam mu warunek wóz albo przewoz. No i KONIEC. nie chce juz ze mna być.



ryczeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Tak bez kontaktu będzie lepiej, łatwiej będzie ułożyć sobie życie na nowo. Dasz radę
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora