Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle do kosmetyków mineralnych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-16, 21:36   #53
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
avalonko Ty chyba masz TBS kabuki (ten wiekszy?) Waham się czy go nie kupować (jakoś mi głupio trzeci z EDM brać) i potrzebuję porady osoby posiadajacej Kabuki z EDM i TBS
Mam ten: http://www.thebodyshop.co.uk/_en/_gb...prdcode=58183m

ale z EDM mam tylko porównanie z Flat Topem bo LH Kabuki dopiero będzie do mnie leciał (jak już się pojawi)

Więc mogę porównać tylko FlatTop i Kabuki z TBS
Jeśli chodzi o włosie i delikatność to jest ona porównywalna - TBS na pewno Cię nie zawiedzie w tym względzie - moze przez kształt wydaje mi się nawet delikatniejszy? W każdym razie nie ustępuje EDM i jest równie miły. Nie umiem wyróżnić zwycięzcy.

Flat Topa uzywam oczywiście do podkładu,
a TBS kabuki do STF i wszystkich wykańczających-ew.rozcierania bronzera czy różu. Bardzo odpowiada mi ta króciutka rączka - ciekawa jestem jak to jest z LH - ale mam wrażenie że dzięki tej krótkiej jest bardzo precyzyjny - dociera tam gdzie ja chcę. Mój kabuki jest bardziej zbity/gęsty od flat topa.

Jeśli chodzi o trwałość/mycie i gubienie włosków mój Flat Top zgubił 4(!) włoski i miał 3 wystające (przycięłam). TBS zgubił może ok 20 na początku i miał kilka do przycięcia - ale teraz oba po kilku myciach i używaniu intensywnym są w podobnym stanie - czyli jak nowe

a i jeszcze jeden plus TBS - ładnie stoi - więc nie odkształca się od leżenia.

nie wiem czy to pomoże bo to pędzle do innych zadań, ale jeśli będę mieć LH to na pewno napiszę
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując