Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żele silikonowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-16, 22:44   #32
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Żele silikonowe

Cytat:
Napisane przez KozMona Pokaż wiadomość
Żel silikonowy jest idealny do zakończenia manicure lub pedicure, ale tylko do krótkich paznokci. Nawet długich wprawna osoba nie zbuduje, ponieważ ten żel jest zbyt elastyczny i trzeba by nałożyć duuuużo warstw żeby uzyskać odpowiedni łuk. Natomiast żeby pokryć paznokcie krótkie czy nawet długie tylko po to żeby je zabezpieczyć przed wnikaniem niepożądanych substancji jak woda detergenty itd które mogą niszczyć kruchą płytkę, mamy pazurki po zdjęciu materiału, albo chcemy je delikatnie utwardzić żeby lakier się lepiej trzymał - to jest to produkt naprawdę fajny. Idealny dla mężczyzn, albo dla klientek, tóre nie chcą połyskujących paznokci. Po nałożeniu żelu silikonowego uzyskuje się fekt wypolerowanego paznokcia - przynajmnie po żelu Prestige. Ja uważam, że to fajny produkt, warto go mieć
Ja używam żelu silikonowego do nabłyszczania paznokci. Fakt faktem żel którego używam (z SF) jest bardzo czuły na promienie UV i lubi się nierówny utwardzić, ale znalazłam na niego sposób i wychodzi piękny połysk jak po każdym żelu nabłyszczającym
Podobno silikonowy z Maripossy jest fajny. Muszę go przetestować
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując