Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - .: Step By Step - Be My Valentine :.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-17, 11:51   #25
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: .: Step By Step - Be My Valentine :.

Cytat:
Napisane przez kesly1 Pokaż wiadomość
ładny, i lekki makijaż. Mnie się bardzo podoba .
Dziękuję
I cieszę się, że makijaż przypadł do gustu

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Przejrzysty i zrozumiały stepikEfekt końcowy na tak.Bardzo podobaja mi sie usta
Dziękuję Paulino
Mnie też się usta podobają - jestem zadowolona z efektu, jaki daje ten błyszczyk.

Cytat:
Napisane przez Estee Pokaż wiadomość
zrozumiale, ślicznie oraz przejrzyście podoba mi się
Dziękuję Estee
Jakie pochwały

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
baaardzo fajny..przejrzysty step podoba mi sie

kurde ze tez nie umiem robic stepow...trza bedzie sie nauczyc do artykulow kurde:P
Dziękuję Candy
Stepy są bardzo łatwe w przygotowaniu tylko nieco pracochłonne... Ja wszystkie zdjęcia wycinam i pomniejszam w Paint'cie. Wszystkie opisy i montaże też w Paint'cie. Ciężko robi się step z tego względu, że po każdej czynności jaką sie wykona trzeba zrobić zdjęcie

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Bardzo ładny prosty step
Ładnie wygladasz w tych odcieniach

Mam ta sama paletke-nie obrazisz sie jak kiedys odgapie Twoj pomysl?
Dziękuję Ilonko
Oczywiście, ze sie nie obrażę Będzie mi bardzo miło jeśli komuś się ten step do czegoś przyda.

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Świetnie zrobiony step, przejrzysty, kazdy chyba zrozumie Extra
a makijaz sam w sobie piekny, romantyczny
Masz hipnotyzujące spojrzenie
Bardzo dziękuję za pochwały 1141655

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Brawa się należą AliceBardzo przejrzysty i dokładny step,makijaż taki romantyczny,pięknie na Tobie wygląda,nio rzęsy przed a po to ogromna różnica
Dziękuję Ci Basiu
No ja mam raczej liche te swoje rzęski i choćbym nie wiem jakiego tuszu nie użyła to nie bedzie efektu WOW

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Alice jestem od niedawna i zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam sugerując się avatarem, nie wiem czemu ale myślałam, że inaczej wyglądasz. Jesteś śliczna i bardzo subtelną masz urodę. Step świetnie zrobiony, makijaż piękny, sobota napewno była udanym dniem. Podziwiwam step, makijaż i Ciebie
Dziękuje Ci Kkknnn
hehe no nie dziwię się jeśli wyobrażając sobie mnie kierowałaś się avatarem to możesz być nieco zaskoczona Avek jest z mojego starego makijażu zrobionego kiedyś na MM... A od jakiegoś czasu mam blond włosy.

Cytat:
Napisane przez Patulka1 Pokaż wiadomość
Step idealny, cudnowny makijaż, ale przede wszystkim masz przepiękne oczy, które uwydatniają każdy Twój "step" czego na moich oczętach nie bardzo da się dokonać ze względu na opadającą powiekę...
Dziękuję ślicznie Patulka
Na MM pojawiają się dziewczyny z opadającą powieczką, więc może u nich coś podpatrzysz?
__________________

Edytowane przez alice86
Czas edycji: 2009-02-17 o 16:41 Powód: literówka
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując