Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - onycholiza a rekonstrukcja paznokci....
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 12:34   #8
basiatdi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 13
Dot.: onycholiza a rekonstrukcja paznokci....

Jagódka ma rację. Mówi dokładnie to co powiedział mi lekarz. Rekonstrukcja ma być przeprowadzona żelem Gehwol. Na jednym palcu nie mam połowy płytki. Odkształca się i unosi. Lekarz kazał ją maksymalnie skrócić i zcieńczyć. Potem kładą ten żel na paznokieć i na odkryte łożysko tak by wyglądało to na całą normalną płytkę. Nie dłuższy niż do końca opuszka. Rekonstrukcja płytki nie przedłużenie. Ma to nadać jej odpowiedni kształt. Mam tylko nadzieję, że tworząc jak by nie było naturalny tunelik pomoże naturalnej płytce przyrosnąć.
A ta kobieta, o której piszesz Jagódko. Jak zachowują się jej paznokcie po Twojej pracy nad nimi?
Kiedyś kiedy nosiłam żele i kiedy wszystko było ok moja naturalna płytka podrastała i wydłużała się ale słyszałam, że czesto tak się dzieje kiedy dlugo nosi się przedłużone paznokcie.
Niestety nie mogę nigdzie znaleźć wypowiedzi osoby, która miała zrobioną rekonstrukcję przy onycholizie by wspomóc odrost naturalnej płytki.

zobaczymy....

Edytowane przez basiatdi
Czas edycji: 2009-02-17 o 12:36
basiatdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując