Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy co robić z włosami i makijażem!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-18, 20:14   #30
jamau
Raczkowanie
 
Avatar jamau
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 117
Dot.: Pomocy co robić z włosami i makijażem!!!!

Dzięki Olcia, każda rada w cenie, ale to nie tak jak myslisz, nie farbowąłam się na blond aby wyglądać młodziej, tylko dlatego iż od zawsze mażył mi się ten kolor. Ja do 5 roku życia miałam włoski białe jak śnieg, a potem niestety zciemniały i jak byłam w 8 klasie szkoły podst. postanowiłąm je zmienić na takie jak miałam wcześniej i od tamtej pory ciągle ten blond był na mojej głowie, były okresy kiedy byłąm czarna ale to tylko chwilke, zaraz wracałam do blondu. Więc ze mną jak z ososbami, które rodza się z dwiema płciami na raz, ktoś wybiera za nie jedną z opcji, a okazuje się ze to nie ta co powinna być wybrana- może nieodpowiednie porównanie ale rozumiesz o co chodzi? A, ten blond na tej fotce to akurat nie był za cudowny, to fakt, ale miałam przez jakiś czas świetny jasny blondzik i każdy zachwycał się moimi włosami, więc do tego tęsknie A teraz szara myszka Ale, zobaczymy, poczekam aż się spierze, moze dam im odrosnąć do naturalnego kolorku...pzdr.
jamau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując