Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapachy Stella McCartney.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-01, 19:25   #4
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Stelle trzy...cztery...?

Cytat:
Napisane przez joasiak1
Dziewczyny, moje pytanie kieruję do tych z Was, które orientują się, jak to z tymi Stellami jest.
Otóż stanęłam wobec wizji zakupu Stelli na wiosnę, okazało się bowiem, że mój TŻ reaguje na mnie pachnącą tylko wtedy, kiedy pachnę czymś subtelnie kwiatkowym...Jeżeli jest ta cięższy kaliber, to w najlepszym razie nic nie mówi Ale nie o to chodzi. Otóż z lektury Osmoza wyszło mi, że Stelle są cztery: klasyczna, Sheer, Sheer coś tam (2004) i Rose Absolute.
Na Allegro widziałam klasyczną Stellę, Rose Absolute...i to chyba wszystko.
Ja sama wąchałam tylko klasyczną Stelle i tu dochodzę do mojej prośby: czy ktoś znający jeszcze wersję Sheer i Rose Absolute mógłby się wypowiedzieć, czy te zapachy są do siebie podobne i jak to u Stelli z trwałościa, bo ta klasyczna nie jest taka bardzo nietrwała, ale jak na EDP, to mogłaby się dłużej trzymać.
No i czy jesli podoba mi się klasyczna wersja, to mogę bez obaw kupować w ciemno np. Rose Absolute...?

Dzięki serdeczne za wszystkie wypowiedzi
Ja tez uważam, że wszystkie sa do siebie podobne. Nadto Stella Sher ma zupelnie niezłą trwalość , chociaz generalnie na mnie zapachy dość szybko się ulatniają
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując