Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odrzucony makijaż konkursowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-19, 22:03   #36
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Odrzucony makijaż konkursowy

dziękuje ślicznie dziewczyny trochę mi lepiej nie startowałam w konkursie dla wygranej ale dla satysfakcji i jest mi tym bardziej przykro bo co to wlasciwie oznacze: ze gdyby odsłoniła troche twarzy to juz nie byłby bodypainting , w którym momencie body painting sie zaczyna
jakbym zamalowala do polowy policzkow to byloby ok?
a na 1cm przed uchem to juz cala twarz?

porażka to był pierwszy i ostatni końkurs na wizażu w którym startowałam i raczej juz tu sie chyba pokazywac nie będe

definicja BODYPAINTING z wikipediii
Pojęcie bodypainting (dokładnie: malowanie na ciele) jest nierozłącznie związane z różnymi technikami ozdabiania ciała (skaryfikacja, tatuaż, makijaż), i stanowi często połączenie tatuażu i makijażu, bowiem w wielu przypadkach body painting korzysta z wzorów tatuaży (np. inspiracja tatuażem japońskim, polinezyjskim, celtyckim). Motywy zaczerpnięte z ornamentyki tatuażu wielu kultur nadal funkcjonują i stanowią dość często inspiracje dla wielu twórców kolorowych dzieł na ciele. Wykonanie malunków na ciele wymaga tych samych pigmentów, które wykorzystywane są do makijażu. Oczywiście w ostatnich kilkudziesięciu latach stał się techniką tak popularną na całym świecie, że zaczęto dostosowywać czy produkować kosmetyki i narzędzia ściśle odpowiadające potrzebom. Powstały różnorakie farby do body paintingu a nawet aerografy (wcześniej stosowane z powodzeniem w zwykłym makijażu czy lakiernictwie samochodowym). Aerografy są pomocne przy pokrywaniu farbą większych partii ciała.

Można też stosować tak jak w malarstwie sztalugowym technikę kolażu. a czym innym jak nie kolazem jest przyklejenie koronek i kamienie na twarz to prawie wszystkie prace powinny byc zdyskwalifikowane
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora