Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Triki,sposoby uzywania mineralow:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-20, 22:24   #47
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Potwierdzam, tez stosuje sposob z wacikiem. Pomaga zwlaszcza gdy twarz wydaje mi sie zbyt upudrowana albo roz zbyt intenstywny.

Oto moja - malo odkrywcza - kolejnosc nakladania mineralow:
1. wklepuje filtr, czekam 15min
2. duzym TBS delikatnie nakladam primer (STF sunlight EDM lub Joppa Finishing Silk Medium) na czolo i brode, czasem dosypuje odrobine minta EDM i mieszam je dokladnie zanim naloze
3. delikatnie wklepuje kropeczki z Magica HR pod oczy (na granicy workow ocznych i policzka, bo moja zmora sa worki, a nie cienie) i na wyrazniejsze przebarwienia
4. wysypuje na pokrywke podklad, porzadnie otrzepuje z proszku pedzel i flat topem stempluje bardzo drobno, miejsce kolo miejsca (EDM / Joppa Simple Radiance / Pure Luxe)
5. resztkami podkladu delikatnie stempluje przebarwienia, jesli je nadal widac, za pomoca foundation brush EDM (nie mam teraz odpowiedniego korektora, a zoltego PureLuxe nie umiem uzywac)
6. jesli nie chce widocznego makijazu, to nakladam na powieki Joppa Sheer w roli cienia i bardzo delikatnie maluje rzesy, ewentualnie kreski gel-linerem Inglota
7. nakladam roz Inglotowym angled albo/i delikatnym fan brush jesli chce polozyc mocniejszy bronzer (czekam na duo fiber z SN)
8. calosc omiatam pudrem wykanczajacym (ostatnio Joppa Medium) za pomoca LH kabuki, rozcieram granice rozu jesli je widac
9. tak jak wspominalam, jesli uznam ze tego potrzebuje, stempluje twarz zwilzonym termalka wacikiem
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując