Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-21, 20:50   #100
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Prześlicznie


Cytat:
Napisane przez Nikaa1990 Pokaż wiadomość
Anecka, Agabil - jestem pod wrażeniem Nigdy bym się nie spodziewała, że bez interwencji photoshopa można uzyskać takie efekty


Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Aga, szok Jestes idealnym przykladem na to, ze mozna sie malowac (lacznie z cieniami na oczach, co zawsze kojarzylo mi sie z dyskotekowym makijazem i przez lata rezygnowalam z cieni!) i wygladac mega naturalnie i slicznie po prostu! Mam pytanie, jak "ukladasz" brwi? masz zawsze takie rowniutkie i przyczesane Dalabys tez przepis na jakas zageszczajaca wcierke.. Te olejowe mazidlowe nigdy mi nie sluzyly, zawsze tluscily mi wlosy, a mam je bardzo delikatne i cienkie. Sorry za OT!

Pranie, wcierki nie są tłuste, wcierasz je w skórę głowy a nie we włosy
Brwi układam lekkim woskiem a przyciemniam/zagęszczam za pomocą cieni do brwi-skomponowałam sobie w Inglocie paletkę z czterech cieni i wosku

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Mam kolegę, który w wieku 20 lat był prawie całkiem siwy, a "prawie" u niego zniknęło w wieku 25 lat. To podobno kwestia genów...niestety. A kolor Twoich włosów jest bardzo naturalny i naprawdę ślicznie wygląda.
EDIT: też jestem ciekawa co Ty tam wcierasz w te włosy
kwestia genów i niestety stresów, depresji itp

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość


Co tu dużo pisać... Aga cudownie Lekkii makijaż? Chciałabym umieć się tak umalować


Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ago, napisz co tam wcierasz we włosy Mnie by sie przydala jakas kuracja nawilzajaca, ale mam dosc kosmetycznych swinstw. Probowalam Waxa, ale srednio, jajek.. wysuszały..
nie wcieram nic gotowego, wszystko robię sama

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Aga-wygladasz super


Cytat:
Napisane przez marsylia Pokaż wiadomość
Aga, moze Cie to zaskoczy ale ten makijaz podoba mi sie najbardziej ze wszystkich które u Ciebie widziałam, wychodzi z Ciebie w nim piękna, rasowa kobieta z klasa Mimo ze delikacik pieknie podkreśla Twoją urodę!!

Tez czekam na zdradzenie tajemnicy wcieraczy


Ok, to moje dwa przepisy-jeden na wcierkę, drugi na lekką odżywkę w psikaczu, trzeci na maseczkę (półprodukty pochodzą z www.thanatos.com.pl www.biochemiaurody.com lub www.mazidla.com

Wcierka hamująca wypadanie i pobudzająca porost włosów

baza- woda brzozowa lub pokrzywowa Barwy za 4,40 zł (30ml)
ekstrakt z jabłek 0,9 ml
ekstrakt z saw palmetto 0,9 ml
ekstrakt z korzenia pokrzywy 1,2 ml

Lekka odżywka w psikaczu

woda destylowana (30 ml)
proteiny jedwabiu 1,2 ml
keratyna 0,9 ml
ceramidy 1,8 ml
NMF (odrobina)
żel hialuronowy (odrobina)


Maska regenerująca do włosów

baza- maska do włosów Rigenol (30ml) lub jakaś inna maska o prostym składzie
mleczko waniliowe 5 ml
gelmoist 0,9ml
koncentrat aloesowy 200x 0,6 ml
olej ze słodkich migdałów 5ml
ginkgo biloba 0,6 ml
żel hialuronowy 5 ml

Stosując samą wcierkę na bardzo wypadające i osłabione włosy po ok. 3 miesiącach nie tylko zahamowałam ich masowe wypadanie ale przyśpieszyłam ich wzrost o ok. 50%
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-02-21 o 20:51
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując