Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-22, 23:36   #2949
natalia1011
Zadomowienie
 
Avatar natalia1011
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 083
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez pppaprySka Pokaż wiadomość
to i ja doloze swoje kilka groszy
spotkalam na swojej drodze pewnego pana wszystko pieknie cudownie,swiata poza soba nie widzielismy.zdecydowalism y sie zamieszkac razem no i tak juz sobie mieszkalismy prawie rok az tu kiedys przyszlam do domu i zastalam puste mieszkanie.dran sie wyprowadzil w ciagu 2 godzin co bylam na wykladzie (bez jakiejs przyczyny!bez jakiegos ostrzezenia!chociaz rozmowy!notabene byl u moich rodzicow ze mna kilka dni wczesniej)a jeszcze przed tymi zajeciami na ktore wychodzilam odprowadzal mnie na autobus,wysciskal i nagadal sie jak bardzo mnie kocha a poza tym umowilismy sie ze przyjdzie po mnie na uczelnie i dalam mu nawet drobne na bilet..ja zbaranialam jak to zobaczylam ani kartki nie zostawil,maila ni nic!a powiem wiecej nie zostawil mnie dla jakiejs innej laski.po prostu nie wiem jak to okreslic-po prostu poszedl sobie.nie oddal mi kasy za mieszkanie,moich rzeczy ktore zabral przypadkiem w furii wyprowadzki i nawet kluczy od mieszkania (pomimo ze prosilam kilkakrotnie)..ani przepraszam ani mam cie gdzies nic..
oł gasz, poczytalam tu troche, ale to juz przegięcie, co za pacan...;/



teraz ja

bylam z kolezanka na małej dyskotece, wszystko fajnie pieknie, poznałam "fajnego" faceta , bawilismy sie razem caly wieczór,( w tym czasie moja kolezanka szalała z jego dobrym kumlem) pozniej wymiana numerów itd. Pozniej spotkalismy sie raz, jakos pare dni po tym szlam rózniez z tą kolezanka gdzies do baru posiedziec, a ze z miejscami krucho u nas, a akurat odezwal sie do niej ten jej kolega że siedzi z tym moim w barze i żebysmy wpadli. Zapomniał tylko dodac ze ten "mój" jest z dziewczyną (byli ze soba bardzo długo). Do tego ten buc ciagle próbowal mnie podrywac, a jajk jego dziewczyna wyszla szybciej (jakos sie pokłocili) to dalej sie przystawial i to tak nachalnie!! brr b]
natalia1011 jest offline Zgłoś do moderatora