Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 18 letnia córka ustawia nas do według swojego myślenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-23, 15:15   #19
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: 18 letnia córka ustawia nas do według swojego myślenia

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja, gdybym w wieku 18 lat zrywała się z domu na kilka dni i nocy i chciała wrócić jak gdyby nigdy nic, to podejrzewam, że rodzice odesłaliby mnie tam, skąd wracam.
Ja bym miala taki szlaban, ze zapomnialabym jak wygladaja moi znajomi, do domu na pewno by mnie wpuscili, ale szlaban by byl na milion %. Majac 18 lat nie wyobrazam sobie takiej sytuacji, ze córka rzadzi rodzicami-mimo tego, ze uwaza sie za dorosła. Dopoki nie zarabia na siebie, na dom itd powinna byc podporzadkowana Wam-badz co badz to Wy ja utrzymujecie. Wierze , ze jest Wam ciezko, ale podejrzewam, ze jej pierwszy wybryk zamiast ukarac, potraktowaliscie co najwyzej rozmowa (nie mowie ze to zle, ale na pewno niewystarczajace w momencie gdy 18-latka nie wraca na noc bez zgody rodzicow). Gdy mineło godzina np 24 Pani mąż powinien zapukac do jej pokoju i poprosic chlopaka o wyjscie, mowiac ze jest juz pozna godzina-skoro nie zna sam umiaru nalezalo go nauczyc. Sama staram sie postawic w jej sytuacji-na pewno byloby jej przykro i niezrecznie, ale to przeciez dla jej dobra i dla Waszego! To Wasz dom, to Wy gosci przyjmujecie. Trzeba ustalic zasady- zbierzecie sie razem i powiedzcie, ze gdy On przyzjezdza w odwiedziny- o godzinie np. 24 max.ma sie pożeganc. Wtedy bedzie jasne-Wy przekazaliscie czego oczekujecie, Oni maja sie stosowac. jesli nie zastosuja sie , Wy wowczas macie prawo interweniowac- po prostu goscia wyprosic.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując