Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moje zdjęcia proszą o ostrą krytykę ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-24, 12:18   #18
N3f3r
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Moje zdjęcia proszą o ostrą krytykę ;)

Cytat:
Napisane przez KrystynaO Pokaż wiadomość
Masz dobre oko do portrecików, szkoda, że na pierwszym zdjęciu nie udało się uniknąć tej szopy, a dziecko ma uciete nózki, trzecie zdjęcie jest za ciemne, za ponure w stosunku do tematu.
Dzięki Mam jeszcze kilka innych ujęć, chyba nawet bez obciętych nóg, ale jakoś na tej spodobał mi się klimat "Młody rolnik patrzy na swe włości".
A co do trzeciego... Do chanel mixera wrzuciłam je wczoraj i z perspektywy czasu muszę Ci przyznać rację, rzeczywiście jest za ciemne...
Cytat:
Napisane przez D50 Pokaż wiadomość
Pozostałe obarczone chorobą PS-a, brakiem ostrości i dziwnymi kadrami.
Och, tak. Uczciwie przyznaję, że cierpię na zespół nadmiernego PSa, który jednak staram się zwalczać - w ostatniej partii w 4 zdjęciach foto sklep byl użyty tylko jako wyrównanie poziomów i zmniejszenie <dumna z siebie> Brak ostrości chyba wyszedł przy załączaniu zdjęć, na moim komputerze oryginały są ostre...

A czemu dziwne kadry? Bo dla mnie slowko 'dziwne' nie zawsze jest krytyką i dlatego wolę prosić o doprecyzowanie Ewentualnie radę, czego unikać i co robić zamiast tego
__________________
Ludzie starali się usilnie przekonać ją, że uroda to tylko zewnętrzna forma, liczy się wnętrze
– tak jakby jakiś mężczyzna zakochał się kiedyś w parze nerek.
N3f3r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując