Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spirala - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-04, 09:58   #137
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: spirala-co i jak

Cytat:
Napisane przez agajot
Witam
Ja chodzę prywatnie do ginekologa od momentu zajścia w ciążę. Jest to jeden z najlepszych lekarzy w moim mieście, więc skoro chcę aby i mną się zajmował - po prostu za to płacę.
moze jest najlepszy bo mu placisz .czy przyjmujac w przychodni bylby gorszy?


Cytat:
Napisane przez agajot
Na pierwszą wizytę mojego synka do stomatologa także wybrałam sie do prywatnego gabinetu. Nie było płaczu, bólu, a w tej chwili mój syn nie czuje obaw ani strachu przed kolejnymi wizytami.
moja corka tez do stomatologa chodzi prywatnie bo jednak trudno czekac miesiacami na wizyte szczegolnie iz zeby wychodza kiedy chca ,nie chce tez aby czekala w kolejce.płacz i tak jest wiec prywatnie czy nei nie ma na to wplywu.zalezy to od dziecka i w mniejszej czesci od lekarza.
jak dorosnie to bedzie chodzila do przychodni chyba ze bede bardzo bogata


Cytat:
Napisane przez agajot
W każdym razie płacąc co pół roku swojemu ginekologowi mam badanie, cytologię, usg i dzięki temu czuję się bezpiecznie..
chodzac do przychodni mam to samo co roku.moze faktycznie lekarz nie jest taki zły ?

Cytat:
Napisane przez agajot
Co do spirali, ja korzystam już 6 rok. Jestem bardzo zadowolona. Nie muszę jak wcześniej codziennie pamiętać o pigułce a co jakiś czas biec z językiem na brodzie po kolejną na nie receptę. Koszt - co już podkreślał Pan dr - w skali tych 3 czy 5 lat jest żaden.
dla wielu 400 (czy 1 tys. w przypadku mireny) na 5 lat to nic ,jednak dlaczego nie mialoby to byc 40 zł na 5 lat?


Cytat:
Napisane przez agajot
Zakładanie wkładki bolało mnie juz 2 razy - a w najliższej przyszłości zaboli mnie po raz trzeci. Nie jest to jednak jakiś straszny i nie dający sie opanować ból a po prostu ból, spowodowany skurczami macicy (moje bóle menstruacyjne przed urodzeniem dziecka były o wiele bardziej dokuczliwe). Krwawienie menstruacyjne ? - nie widzę różnicy. Wyczuwalność obecności wkładki przeze mnie i partnera - nie wyczuwamy (jestem dość wrażliwa pod tym względem). Obecność infekcji układu moczowego czy innych dolegliwości - nie stwierdzono. Już niedługo zdecyduję się na takie zabezpieczenie po raz trzeci - i dla mnie, mimo testowania różnych innych metod ta jest najlepsza.

pozdrawiam
Agajot
no to kolejna pozytywna opinia ,dzieki
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora