Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Change of me.
Wątek: Change of me.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 21:19   #20
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Change of me.

Do cery naczynkowej (tak samo jak do trądzikowej) nie pasują żadne odcienie czerwieni - podkreślają czerwone mankamenty. Zainwestuj w dobry korektor (najlepiej zielony + beżowy) - zielony kolor korektora 'łagodzi' zaczerwienienia a beżowy sprawia że nic już nie widać . A co do fryzurki - grzywka, którą masz na jednym ze zdjęć nie jest zbyt ładna . Zrób sobie grzywkę na bok - 'lekką', wycieniowaną (bardzo lub delikatnie). Powinno byc ci w takie dobrze . A jak włosy puszą ci się na wszystkie strony to masz 2 wyjścia:
- kup sobie dobre kosmetyki do włosów które wygładzają i prostują włosy - kupisz takie w salonach fryzjerskich (L'Oreal, Matrix itd.) lub w zwykłaych drogeriach (Elseve, Pantene, Garnier Fructis, Dove, Nivea itd.) - szampon, odżywkę, serum, maseczke - to wszystko da najlepszy efekt a nie używanie jednego kosmetyku.
- prostuj włosy - ale kup cobie porządną prostownicę . Która nie niszczy, nie szarpie włosów, ma regulacje temperatury itp. A żeby nie zniszczyć swoich włosów kup serum termoochronne (do kupienie w salonach fryzjerskich - te naprawde dobre, lub z drogeriach - trochę gorsze)
I czes włosy dużą, płaską szczotką !

Mam nadzieję, że cos pomogłam - Jak masz jeszcze jakieś pytania to 'wal śmiało' :P.
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując